Wpis z mikrobloga

@Taki_Sobie: No przecież musiała im coś zrobić... hue hue hue... PEWNIE MUSIAŁA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tęcza, która prawactwo paliło kilka razy w Warszawie, też PEWNIE MUSIAŁA im coś zrobić... hue hue hue... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kempes A co mnie obchodzi prawactwo które jest takim samym robactwem jak lewactwo. Nie odbiegaj od tematu. Nie wpuszczali tam nikogo więc dlaczego ja by mieli wpuścić. Ktoś wam płaci za rozsiewanie farmazonów czy sami dobrowolnie się tak nakrecacie
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Taki_Sobie Nie wpuszczali nikogo do kościoła?! Zamknięta imprezę była dla wybranych?! hue hue hue... jak sobie wszystko ładnie wytłumaczyć, a pani to już nie wpuszczono na SCHODY prowadzące do tej świątyni, zakaz jakiś jest żeby na schody nie wchodzić?! hue... hue... hue... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Iskaryota:
też uważam że obraza uczuc religijnych to ciota i #!$%@? no ale jest.

Ale tak jak w moim obrazku - kazdy dostep do danej spolecznosci to przywilej, nie prawo. Kazdy moze cie #!$%@? z dowolnego powodu, obojetne jak absurdalne by nie byly.

I nie cisnieniuj sie tak @Fighter_forGlory: bo ci zylka peknie.
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory: wiem, ale nie mnie juz o to pytaj. Wiem natomiast ze kazde community tak dziala, czy to bedzie spolecznodc komuchow czy libkow. Z reguly w tych pierwszych czesciej leca bany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kempes: jak byłem w Peru to mnie nie wpuścili do kościoła z krótkich spodenkach. W Gruzji też nie chcieli wpuścić dopóki nie założyłem jakiejś chusty co by nogi zasłonić, kobiety ramiona musiały okryć a w meczetach jest to samo. Oczywiście wszyscy to respektują bo są dwa wyjścia, znaczy jedno :) Aczkolwiek blokowanie wejścia do kościoła z powodu kolorowej torby to lekka przesada.
  • Odpowiedz