Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
od groma p0lakow to faszystowscy katole, cale wsie, miasteczka i pgry. tylko w wiekszych miastach niektorzy ludzie maja #!$%@?, niektorzy!

@comfyStefan: gówno prawda. Podkarpacie to nie cała Polska.
  • Odpowiedz
@CytrynowySorbet: no i tu sie Pan myli. otoz zdarzalo mi sie pomieszkiwac w p0lsce w miastach takich jak gdansk, szczecin, warszawa i wroclaw. i wie Pan co? koscioly pelne po brzegi. wszedzie! moherowe berety modlace sie 1000 ft od wejscia. #!$%@? rozaniec - #!$%@? - wszedzie! nawet w #!$%@? biedronce. podkarpacie - wychodzi na to - to wylegarnia jest, ale w innych regionach nie jest duzo lepiej
  • Odpowiedz
  • 51
Lewary płaczą że nie można wejść do kościoła. Xd


@Prawy_Kriss No i? Wbrew propagandzie "lewaki" też chodzą do kościoła. Często nawet dość mocno wierzą.

Pomijam kwestie, że każdy ochrzczony ma prawo wejść do kościoła o ile nie był ekskomunikowany zdaje się.
  • Odpowiedz
  • 9
@Kempes Pod innym postem śmiejesz się z katolików że się modlą. A teraz płaczesz że faszyści nie chcą wpościc kogoś do kościoła ?

Przecież ty jesteś taki sam jak oni, serio tego nie widzisz?

@Taki_Sobie Ci ludzie nie mają żadnej władzy aby zabraniać komuś wejścia do kościoła. Tylko tyle.
  • Odpowiedz
@comfyStefan Chyba w latach 80. Obecnie w kościołach #!$%@? się dzieje. Nawet w małych miasteczkach liczba osób chodzących na msze mocno się obniżyła. Dane mówią wyraznie. Osoby chodzące do kościoła to dziś 25% społeczeństwa i z każdym rokiem mniej.
  • Odpowiedz
@Szaraban: Ja wpuszczam, bo taka wola rodziny, a ja sobie z jednym księdzem z parafii nawet czasem fajnie pogadam. Handluj z tym katolibku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kempes: jakby uważnie słuchała kazania w kościele, to by pamiętała jak Jezus mówił, że wstęp do jego królestwa mają wszyscy, no chyba ze noszą kolorowe torby, ubrania, czy włosy, to wtedy nie.
  • Odpowiedz
@Szaraban: O nie, ateiści nie wpuszczają szamana do swojego domu w poniedziałek o 10:00 i nie dają mu pieniążków!!!! A nie czekaj #!$%@? płace im w podatkach XD
O czekaj #!$%@? vol.2 policjantom tez płace w podatkach żeby starych bab z tęczową szmacianą torbą z tigera za 2 zł nie wpuszczali do kościołów XD
  • Odpowiedz
@Xax92: A co ma obiecane królestwo Jezusa do wychwalania go w świątyniach mu poświęconych? Sam Jezus naucz żeby po pierwsze zwracać się do ludzi nie wierzących w boga jedynego, sam takich nawracał, a zabranianie takim przychodzić do jego świątyń to takie średnie zachęcanie do wiary w jednego boga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kempes: przecież to co pisałem to był sarkazm. Jezus nigdy takich słów nie powiedział i chętnie by widział u siebie każdego, bo kocha wszystkich, nawet tych, którzy się od niego odwrócili.
  • Odpowiedz
@Kempes: a uchwalil na ostatniej wieczerzy to sie zapomnialo? i co sie dokonuje w trakcie Mszy sw.? Spytaj byle kleryka, to Ci powie, ze jedna Msza swieta jest warta wiecej w oczach Boga, niz wszystkie dobre uczynki
  • Odpowiedz