Wpis z mikrobloga

@Kempes: I to pokazuje jak chory jest fakt finansowania kościoła z publicznych pieniędzy. Jak można nie wpuścić kogoś do budynku publicznego za kolor torebki? W tym samym czasie na yt prawica ryczy że do sądu nie mogą wejść z kamerą.
  • Odpowiedz
@jimlahey: hue hue hue... „Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili”, a co dopiero mówić o traktowaniu innych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jimlahey: Chyba się nie zrozumieliśmy. Ja nie prosiłem o link do jakiegoś youtuba, tylko o konkretne cytaty do Nowego Testamentu, który jest podstawą wiary katolickiej i z podaniem których tak gorliwy obrońca moralności chrześcijańskiej jak Ty nie powinien mieć problemu
  • Odpowiedz
@Andsor: co to w ogole za termin prowokacja XD albo taki idiotyzm jak interpretacja obrazy uczuc religijnych. W jaki kuzwa sposob babka z torba w kolorach teczy obraza katolikow? Zreszta nawet jakies kpiny z wiary nie powinny sie pod to kwalifikowac bo to zakrawa o smiesznosc, zeby dorosly czlowiek byl smutny bo ktos wysmial typa ktory 2000 lat temu zostal ukrzyzowany. Rozumiem gdyby ktos chcial im przeszkodzic w braniu udzialu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Kempes: Jeśli to nie fejk, to równo kogoś #!$%@?ło. A zwłaszcza tych, którzy popierają takie zachowanie.

Z tego co pamiętam jeszcze z bierzmowania kościół jest powszechny, a więc dostępny dla wszystkich, nawet grzeszników. I nie ma tu warunku czy żałuje za grzechy, czy nie. Jako wsparcie duchowe kościół nikogo według Katechizmu KK nie odtrąca.

Więc taka akcja jest zupełnie sprzeczna z katolicyzmem, ergo jesteśmy najwyraźniej świadkami schizmy i złamania zasad
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@SipaXtra Matko Naturo... ależ trzeba mieć mózg wyprany IDEOLOGIĄ żeby takie banialuki pisać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 10
@Prawy_Kriss A skąd wiadomo, że ta pani należy do tej ZIDIOCIAŁEJ części LGBT? Jak to żeś z tego zdjęcie wywnioskował, do jakiej części LGBT ona należy? (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Stallion45: mogę się założyć, że jakbym sobie założył koszulke patriotyczną polsza walcząca i czołgi jeździły też, to policja nie pozwolilaby mi wejść na parade równości xd nie mogę jak lewica na siłe doszukuje się jakiejś dyskryminacji tylko po to żeby narzekac jak to źle mają xD
  • Odpowiedz
@Stallion45 haha wow skąd ta nienawiść polaczku? xd Pismo Święte a Kościół katolicki to dwie różne rzeczy 90% katolicyzmu się z pismem świętym nie zgadza wiec jaki sens jest cokolwiek cytować :D
@Kempes Pewnie coś im zrobiła tego nie wiemy, tak jak opis filmu nie wiadomo czy jest prawdą lykacie wszystko jak pelikany nie dziwię się że ten naród taki ciemny
  • Odpowiedz