Wpis z mikrobloga

@Tesseract tak cały czas mam to z tyłu głowy xd ta gra jest po prostu nudna. Cały czas słychać tylko tupanie. Moja żona śmieje się że "znowu grasz w tupanie i sapanie?"
@LZBNZ: Imo dużo lepsza gra nisz wiedźmin, to jak gra jest zaprojektowana oferuje dużą dynamikę starć w przeciwieństwie do wiedźmina gdzie walki sprowadzają się  do naciskania guzika na który masz postać zbudowaną.
@szatanoslaw: Może masz jakieś tipy dla mnie? Bo ja z walkami mam ogólnie duży problem, szybko ginę. Kombinuję na różne sposoby jak tu rozwalić te stworki itp.

No i jak już znajdę fajną broń to chwila i się psuje :( Można jakoś reperować?

Są jakieś fajne poradniki?
@LZBNZ kombinuj, kombinuj :D Masz bomby, staz itp. Gra jest tak stworzona, że elementy z sobą reagują, można użyć broni metalowej podczas burzy by ściągnąć piorun na wrogów np. Z brońmi to akurat specjalny zabieg by postawić gracza w trudnych sytuacjach. Tylko master sword się naprawiać potrafi.
Ogólnie to środkowa kraina jest na koniec może dla tego Tobie trudno jest
@LZBNZ: Generalnie to zacznij od Divine Beast. Na początku wodny, potem ptak, pustynia i na końcu ognisty. Ogarnij zestaw do wspinaczki, odkryj większość wież. Część broni ma stały respawn, wrzuciłem filmik niżej. Jest ich też na pewno więcej niż te 4. Jeżeli chodzi o walkę to naucz się parować albo robić uniki. Jeżeli masz dlc i nie chcesz walczyć to znajdź Majora Mask. Zrób szybki run do zamku po najlepszą tarczę.
krolikwielepiej - @LZBNZ: Generalnie to zacznij od Divine Beast. Na początku wodny, p...