Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xWiteQx: ale za to jak Ci się nie chce pracować, to najgorsze co mogą zrobić to cię zwolnić. Nie podoba Ci się praca? Możesz zmienić, a najważniejsze, że pracujesz 8h i reszta dnia dla ciebie. Plus dostajesz za to pieniądze
@Mroczna_Pyra: Dobra, ale nie masz aż takiego zobowiązania w szkole. Jak #!$%@? egzamin czy test mozesz poprawic jeśli tylko chxesz. Jak zwolnią cię z pracy będziesz na jskiś czas bez pieniędzy, bo nie wiadomo kiedy ktoś cię przyjmie a wbrew pozorom nie jest tak łatwo pracę znaleźć jeżeli chce się jskieś pieniądze fajne zarabiać. Jeśli nie, to równie dobrze można iść do łopaty. Poza tym, jeśli się w szkole trafią spoko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xWiteQx: zależy od pracy, w aktualnej mam świetną atmosferę, minimum stresu i całkiem spoko zarobki, praca biurowa. Ze szkoły pamiętam tylko godziny omawiania lektur, wierszy, czy słuchania jaki papież na kogo rzucił klątwę.
@xWiteQx: Czasem śni mi się że jestem znowu w szkole, mimo że minęło już kilkanaście lat i nigdy nie są to przyjemne sny. Budzę się z wyraźną ulgą, chociaż szkoły nie wspominam jakoś szczególnie źle. Ale to świadczy, o tym, że jednak wolę pracować niż chodzić do szkoły.