Wpis z mikrobloga

Japonia - jeżeli ktoś kaszle i kicha zakłada maseczkę, żeby dbać o zdrowie innych. Polska - haha maseczki nic nie dają! Nie założycie nam kagańca! ( ͡° ͜ʖ ͡°) #koronawirus
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zborro: Tam to jest kultura maseczkowa od X lat. U nas tego nigdy nie było, ludzie biegali bez i nikt nikogo nie ścigał z tego powodu. Nooo tak, przecież mamy zabójczego wirusa, stad zalecenia noszenia maski XD
  • Odpowiedz
@wojna: Wgl r-----------a mnie tacy debile jak op, we. Francji zra żaby to ja też je mam jeść, a w Tajlandii chodzą lady boye to my jesteśmy 5 lat za murzynami, że u nas to nie jest "aż tak popularne" j----i debile nie rozumieją se każdy kraj ma swoją kulturę i swoje zwyczaje.
  • Odpowiedz
@wojna: w XVII załatwiano się gdzie popadnie, a publiczne wypróżnianie się nie było postrzegane jako zachowanie w złym tonie to k---a polaczki sobie zaadaptowały jakąś tradycję budowania łazienek z toaletami pochodzącą z Anglii

A mogliśmy srać po krzakach po dziś dzień.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@wojna: maski w Japonii to efekt nie wirusów ale gigantycznego smogu. Japońce chodzą w masce dobrowolnie juz od lat 90, nawet powstał model maski antysmogowej "Tokyo mask" (podrobki można kupić na allegro). Teraz nagle wszyscy Europejczycy podciągają noszenie masek w Japonii pod wirusa, co jest kabaretem.
  • Odpowiedz