Wpis z mikrobloga

Pomyslcie jak bardzo skrajnym ugrupowaniem musi być lewica jeżeli nie odcina się od anarchokomunistow. Ostatnie sondaże pokazują że takie robienie polityki to błąd ale mam nadzieję że się nie obudzą i Margot ich pogrąży
#bekazlewactwa #bekazlgbt #konfederacja #4konsewy #lewackalogika #bekazkomunistow #polityka
Pobierz
źródło: comment_159903484349oNzx0FcxOFpQqFNFoeiU.jpg
  • 33
@ziemba1: lewica jasno określa się jako skrajna i anarchokomunistyczna. Do tego atakuje prawicę j wyzywa ich od faszystów, chociaż oni nie identyfikują się z tym i nie mówią tak o sobie. Kiedy zaś jakiś prawak nazwie lewaka komuchem to wielkie oburzenie. Co z tego, że sami siebie tak nazywają. Wyobraźcie sobie sytuację, w której to prawacy by określali się jako faszyści i mówili, że ich lewica nie obchodzi. Przecież to byłby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@ziemba1: z miesiąc temu wstawiałem jak to dziennikarz oko Press nawolywal do agresji wobec osób co mają odmienne poglądy bo czas pokoju się skończył i trzeba bić. Czytać to gówno to trzeba mieć samozaparcie, być głupim albo masochistą. Ja tam dwie wypowiedzi z tego artykułu wyczytałem i dalej nie mogłem znieść takiego steku bzdur i robienia z siebie Joanny d arc, podczas gdy płakałeś jak cie policja zawijała.
@kcrgs: Nowe pokolenie anarchokomunistów jest gorsze od komunistów z lat 80 90. Jaruzelski, Kiszczak patrzyliby na nich z obrzydzeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pojęcie lewicy wciąż się zmienia, możnaby powiedzieć od ponad stu lat. Kiedyś socjalizmem nazywano walkę o 8godzinny tryb pracy, publiczny dostęp do opieki publicznej, czy zakaz pracy w fabrykach dla dzieci, co większość uważała za słuszność . Obecnie lewica walczy o dofinansowanie na podpaski,