Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konskyyy: gościu tu nie chodzi o to jaki portal jest dla Januszy a jaki nie xDDD chodzi o to że to całkiem normalna oferta w tej sytuacji i jestem pewien że znalazła by się osoba dla której w określonej sytuacji mogła by być ona atrakcyjną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konskyyy: ale w tej konkretnej sytuacji ktoś proponuje około 2/3( niewielkiej w zasadzie) kwoty oraz produkt tego samego rodzaju. Moim zdaniem jest to sytuacja którą możemy zakwalifikować bliżej negocjacji niż próby wymiany
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konskyyy: jedyne czego nie rozumien w tej sytuacji to właśnie wstawianie tego na wykop peel xD w tej konkretnej propozycji nie ma niczego na tyle absurdalnego żeby się tym z nami dzielić. Sam bym heheszkował gdybyś wrzucił screena z olx gdzie ktoś proponuje wymianę macbooka na skuter albo kolażówki na golfa, ale tutaj ktoś proponuje wymianę telefonu na telefon i dopłaca w zasadzie prawie całą kwotę w gotówce. Rozumiesz o co
@Vodka_z_koksem: Nie rozumiesz, a się wypowiadasz. Ciśnie bekę z Janusza, ktoś z innego i tak dalej. Może w końcu zrozumieją do czego służy ten portal czy inny. To tak jak ktoś wstawia i piętnuje nieodpowiednie zachowania na drodze - ku przestrodze. Ktoś na pewno się z tego czegos nauczy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jakis_Leszek rozumiem twój tok myślenia, tak jak tok myślenia @konskyyy @Deska_o0 czy OP'a @PUMA1911. JEDNAKŻE w tej konkretnej sytuacji całość rozbija się o grosze i w zasadzie nie rozumiem o co się tu kłócić, to całkiem normalna propozycja xD gość nie napisał do opa z propozycją wymiany iPhone na równowartość w arbuzach xD No proszę, uważam was za inteligentnych gości, nie mówcie że nie rozumiecie o co mi chodzi, mam nadzieję
@Vodka_z_koksem: ja rozumiem Twoja retorykę, ale mam inne zdanie:)

Jeśli oferta „Janusza” inny telefon + dopłata gotówki wynosiłaby więcej niż oferta w PLN to nie byłoby problemu. Bo ma to dla mnie uzasadnienie. Bo daje jakiś profit za wzięcie czegoś, czego się nie chce, a tak to zawracanie dupy

EDIT

tego de facto nie wiemy, nasza dyskusja jest już kompletnie bezcelowa chłopaki xD


To faktxD w sumie i bez tego dyskusja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jakis_Leszek : zakładając że cena OP'a odzwierciedla faktyczną wartość jego telefonu, to właściwie ten teoretyczny "Janusz" spełnił twoje założenia bo proponowany telefon faktycznie jest wart około 400 zł na polskim rynku ( ͡º ͜ʖ͡º)