Wpis z mikrobloga

@Deska_o0: Widzę ze mamy tutaj gościa który reprezentuje „wymieniaczy”. Chyba jak ktoś chciałby się na coś zamienić to by to napisał w ogłoszeniu. A później dostajesz 10 wiadomości dziennie z oferta wymieny za skuter, wazon, kolekcjonerska monetę czy inne gowno. Serio tego nie czaisz ze jak ktoś chce sprzedać to chce gotówkę?
@konskyyy: widziałem tu niejednokrotnie propozycje wymiany na rzeczy z czapy i uważam że 3/4 kwoty plus reszta w czymstam jest w miarę rozsądną propozycją, takiej i innych powienien się spodziewać wystawiając telefon na olx a nie zanosząc do skupu ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konskyyy: @Deska_o0: @PUMA1911:
Siedzę sobie po skończonej pracy na kibelku, w międzyczasie w piekarniku robi się czosndog a w lodówce chłodzi Namysłów i widzę waszą drame xD nie zrozumcie mnie źle Mirki, nie mam złych intencji, ale #!$%@? nie rozumiem o co się tu kłócić xD
@Deska_o0: No stary... to jak będziesz chciał wynająć mieszkanie to dam Ci 300 zł i resztę dorzucę w ziemniakach albo w kukurydzy (a Ty później będziesz się martwił jak to sprzedać). Nie po to ktoś pisze, że sprzedaje coś i daje konkretna kwotę, żeby później czytać debilne propozycje wymiany. To po pierwsze. Po drugie jakie jest prawdopodobieństwo ze ta osoba zaoferuje coś co akurat będzie potrzebne/spodoba się takiemu sprzedającemu? Moim zdaniem
jak będziesz chciał wynająć mieszkanie to dam Ci 300 zł i resztę dorzucę w ziemniakach albo w kukurydzy


@konskyyy: jak będę chciał to pójdę do agencji i mi to ogarną, żebym nie musiał się użerać z takimi ludźmi
Resztę pomijam bo tutaj jest 3/4 kwoty w gotówce a twój przykład jest z czapki
@Vodka_z_koksem: nie za bardzo wiem o jaką dramę Ci chodzi ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Deska_o0: ok, może użyłem złego określenia ( ͡° ʖ̯ ͡°) miałem na myśli to, że podejście każdej ze stron tej dyskusji jest właściwe jeśli użyć odpowiedniej argumentacji, więc ta dyskusja nie ma większego sensu ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PUMA1911: generalnie uważam że w pewnych okolicznościach to wcale nie jest zła oferta, nie widzę tu niczego absurdalnego i nie ma po co ekstrapolować tej konkretnej propozycji na jakieś mieszkania czy skutery czy macbooki jak u Ciebie @konskyyy: mimo że widzę rigcz w twoim rozumowaniu