Wpis z mikrobloga

23 km w mundurze i butach za kostkę, plecakiem załadowanym 4,5 kg obciążeniem plus własna woda i prowiant, oraz gumikałachem. Trasa wiodła plażą, morzem, korytami strumieni, pagórkami oraz kanałami burzowymi. Do tego nie brakowało sztucznych przeszkód. Czas 4h i 36min
#bieganie #chwalesie
krnabrny_brodacz - 23 km w mundurze i butach za kostkę, plecakiem załadowanym 4,5 kg ...

źródło: comment_1598960528xt8R6j01OUo3sSPhBL13Sp.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Piroman1917: w pewnym momencie organizm daje Ci tyle znaków, żeby przestać, że tylko samozaparcie pcha Cię do przodu... głowa też w pewnym momencie przestaje pracować i przestaniesz widzieć cel w robieniu czegokolwiek... Masz halucynacje niekiedy, idziesz spiąć i co chwilę się przebudzasz.. Jak jeszcze popierdzielisz trasę to dodatkowo tracisz motywację...
Generalnie polecam spróbować tylko zacząć od krótszego dystansu tak, żeby 24h być w ruchu to już zaczyna się odczuwać to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krnabrny_brodacz: Bieszczady mają jakiś bieg nawet 240km ale tam już naprawdę mało kto startuje( ͡° ͜ʖ ͡°) sa też krótsze wersje więc polecam taką wyprawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sheepman: Nie pisałem tego bez pokrycia. Ot ciężki prawie 5h bieg. I rozumiem jak dał w kosc.

Wiem co to Przejście Kotliny i w tym roku pakiet startowy odpuścilem dla innych, a sam przejadę koło 60tki bez pakietu dla dopingu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rok temu Ultra 80tka wleciala w 13h. Przez ostatnie 4h biegła głowa, a ciało miało mnie w dupie xD
  • Odpowiedz