Wpis z mikrobloga

Ekspres do kawy, do odbioru 5 września w Hotelu pod Dębem w Zielonej Górze, o 15 lub 18. Odbiór osobisty, brak możliwości wysłania do paczkomatu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rozdajo

52 3916257

52 391-62-57

523916257

523 916 257

Naciągacze. "Gwarantowany ekspres do kawy". Nie informuje że nagrywa rozmowy bo "dzwoni służbowo" xD, ale kiedy informuję że ja ją nagrywam - wielkie oburzenie że łamię prawo! :D Oczywiście brak odpowiedzi na pytanie kto jest administratorem danych osobowych.

Twierdzi też że numer telefonu nie jest daną osobową, to wyklepana na szkoleniach formułka. Jednak wykładnia zmienia się i i idzie w kierunku pełnego uznania numeru telefonu jako dane osobową umożliwiającą identyfikację osoby fizycznej.

W świetle przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), zwanej dalej również ustawą, nie budzi wątpliwości, iż numer telefonu jest daną osobową w rozumieniu art. 6 ust. 1 ustawy, bowiem dotyczy możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej. Ponadto wskazać należy, iż na podstawie art. 159 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. Nr 171, poz. 1800 ze zm.) ww. dana objęta jest tajemnicą telekomunikacyjną.


Po szczegóły dot. administratora danych osobowych odsyła na adres majlowy. Ciekawy sposób na uzyskanie kolejnych informacji, w postaci adresu poczty.

#ktodzwonil #oszukujo #telefon #nachalnareklama #numertelefonu #telemarketing #spam
  • 3
@Patryk: kiedyś łączyli z superwajzorem, teraz już nie łączą...

Ja już automatycznie odrzucam połączenia ze stacjonarnych numerów. Poza urzędami chyba tylko takie naciąganie korzysta ze stacjonarnych.

Co zabawne, mój numer shandlowano ze zła daną co do miasta, regionu. Bo oferty mam 500 km od miejsca zamieszkania.