Wpis z mikrobloga

Co ja przed chwilą zobaczyłem na fb
Reklama jakiegoś kanału dla pranksterów

Gość wsiadł na wózek i pokazuje ,że kobiety nie lecą na wygląd czy na ,,sprawność " tylko na jego nieziemski charakter który poznajom w ciągu dosłownie 5 sekund rozmowy
Gość wali strasznymi tekstami, coś w stylu ,,nogi nie sprawne ale reszta działa hehe "
Czuć ustawką na kilometr
Takie coś tylko dołuje facetów z kalectwem lub innymi defektami, bo przecież gość na yt w ciągu 5 sekund wyrwał numer a ode mnie nawet rodzina ucieka

Jeszcze lepsze są komentarze na fb gdzie laski mówią ,że każda z nich z chęciom umówiła by się z chłopakiem na wózku a jak jakichś gość powiedział ,że chyba tak nie jest i polki raczej patrzą na wygląd i kasę to do dyskusji włączył się sam szef kanału i powiedział ,że w całym jego życiu może Promil kobiet patrzył na wygląd i kasę
Przecież to przekracza granicę absurdu

Żyjemy w świecie gdzie wydarzył się holokaust a niektórzy ludzie mają w swoich głowach rzeczywistość gdzie nikt nikogo nie zdradza, nie okłamuje, wszyscy są cudownie bezinteresowni i istnieje magia miłości i przyjaźni jak w My little Pony

Ludzie widzą takie rzeczy i myślą ,ze tak świat wygląda naprawdę
jak pokazujemy idealne ciała kobiet i mężczyzn to źle bo to ideał
ale jak pokazujemy rzeczywistość My little pony to zlinczują cię jak zaprzeczysz jej istnieniu

https://www.youtube.com/watch?v=C0oLl_tosig
największa beka zaczyna się od 3:30 min( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #p0lka #ruzowepazki #niebieskiepaski #takaprawda #rakcontent ##!$%@? #przegryw
  • 13
@AbZu_Raymond: tak brett maverick uprawia cope znaczy daje manletom i frame oraz haircelom nadzieje to jest bez sensu na pewno duzo sobie sam wypracowal bo wiadomo jest jebniety na punkcie samo rozwoju ale ma tez zajebiste geny a to poteguje wszystko . Jedyne co madre gada to moze o tym jak sie zachowywac o mowie ciala itd to jest idealna pomoc dla mentalceli pod warunkiem , że maja 1.83+ NW0 ,