Wpis z mikrobloga

Z supportem Bimbaja się już męczę dwa tygodnie (chcą zdjęcia dowodu, ryja i godziny na kartce i zawsze jest jakiś problem, no i odpisywanie po kilku dniach), Bitclude ma masakryczne prowizje. Jest jakaś normalna giełda z prowizjami na poziomie albo niżej bimbeja z możliwościa wypłaty w bankomacie/przelewem na polskie konto/revolut? Ewentualnie w funtach #bitcoin
  • 13
@Bitbay: Jak mi to ogarniecie przed zamknięciem Media Expert i będę mógł trochę złotówek kupić nie płacąc haraczu jak na bitclude, żeby kupić dzisiaj telefon to osobiście wam (może oprócz tej Pani z supportu) flaszkę wyślę do tej Estonii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BlackDave: prawda jest taka że bitbay jest najlepsza z polskich giełd/kantorów obracających w PLN, wypada najkorzystniej na Polskiej scenie krypto ale jest trochę w tyle za zagraniczną konkurencją z kursem, obsługą
@Bitbay: Teraz przyklepcie to przed tą 17tą, 2 tygodnie czekania żeby jakieś grosze wypłacić
@plaisant: Robiłem w back office i w supporcie i ta pewna Pani A. to jest na 100% studentka pierwszego albo drugiego roku. Mirek, lub ktokolwiek mi odpowiedział ma jakieś doświadczenie, ale nic szczególnego. Jak z templatek "how to respond to complaints";)
Zresztą w Polsce support wszędzie kuleje, ale w takich serwisach jak BitBay, gdzie liczy się
@BlackDave: używam getchange, jak chce szybko kupić to kartą 2,5% prowizji, mają najlepsze kursy takie jak na najlepszych giełdach, przelewem € z konta walutowego polskiego
lub taniej i szybko z revoluta zwykły przelew na coinbase pro

wypłaty BTC w tych dwóch przybytkach są za darmo więc to duży + jeśli ktoś kupuje często lub małe sumy
@BlackDave: wszędzie KYC człowieku, masz bitomaty w europie wszędzie, nie chcą KYC do 15k€ ale są przypadki że wołają o KYC przy małych kwotach a i nagrywają cię i mają przykaz trzymać nagranie przez 6 miesięcy