Wpis z mikrobloga

dostał list i pojechał do adwokata bo mopr kieruje Krzysztofa Kononowicza do szpitala Choroszcz, muszę zadzwonić tam gdzie chodzę na terapię czy dziś będzie, nie wiem jak to będzie, opieka była patrzyła on nie ma czasu ma cukrzycę go podleczą, nie wiadomo czy pozwoli żeby ktoś go odwiedzał, chce się mnie pozbyć, patrzyłem pokoje, Asia powiedziała że on chce cię zniszczyć, on sam się zniszczy, słucha głupot co ludzie wysyłają na mnie głupoty gada, powiedział mnie położą do szpitala to ja ciebie też zamknę, Paweł powiedział że powinienem wynająć biuro i można w biurze zamieszkać, nie wiadomo czy Sławek zdąży zamontować jeszcze kamery, światło nie zapłacił ja mam płacić za wszystko? Gosia pisała nie wiadomo jak to będzie, będzie mi musiał klucza od skrzynki zostawić, kobiety wysyłały majtki nie majtki dążyły żebym został sam na tym świecie, jak Krzyśka zabiorą pies zarejestrowany jest na mnie to nie będą mogli zabrać, to mam tu teraz sprzątać może, Sławek przyjedzie to pomoże, wyzywa policję to nie dziwne, (gada o listach i widzach), będę wam informował co się dzieje
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
I.....u - dostał list i pojechał do adwokata bo mopr kieruje Krzysztofa Kononowicza d...

źródło: comment_1598866682mVwf7aW9xgsV4fwChCQUem.jpg

Pobierz
  • 10