Wpis z mikrobloga

Idol psychoprawicy Kyle Rittenhouse okazuje się damskim bokserem, napierdzielał kobietę od tyłu. A prawica pisze, że on nie ma problemów ze sobą, że to gud boj, didn du nofin
Kyle to ten w czarnym z krótkimi spodniami w kolorowe pasy
Pełne video: https://www.reddit.com/r/BreadTube/comments/iiyilp/kyle_rittenhouse_punches_a_girl_from_behind/?utm_medium=android_app&utm_source=share
#bekazprawakow #neuropa #usa #4konserwy
Reepo - Idol psychoprawicy Kyle Rittenhouse okazuje się damskim bokserem, napierdziel...
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Reepo Od kiedy to lewica dyskryminuje kobiety, podkreślając ich płeć? A skąd wiesz jakich zaimków używa? Szowinizm na lewicy już sięga zenitu.
  • Odpowiedz
@Reepo: czyli nie dość, że zastrzelił lewaków, to jeszcze bił kobietę? wykopowe prawactwo będzie go uwielbiać, idealnie wpisuje się w ich ideały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Reepo: co za różnica, że dziewczynę? równouprawnienie jest, atak na człowieka jest traktowany tak samo niezależnie od rasy, orientacji, płci wrodzonej czy obranej. Poza tym, nie narzucaj ról społecznym nagranym postaciom, nie wiesz jak się chcą identyfikować.
  • Odpowiedz
@Reepo: Serio klapki są potwierdzenjem

Jakby ten gość nie był pipą, to by starał się te dziewczynę obezwładnić od tyłu a nie okładać pięściami jak ostatni szmaciarz, ale co ja będę prawackiemu npcowi z mentalnością 13 latka tłumaczył..


@sawa12721: Ding-ding, lewacki kult kobiety się odpalił XD
  • Odpowiedz
@sawa12721 #!$%@? ty lewacki durniu przecież twoi (celowo z małej z racji braku szacunku) teczowi koledzy lub chłopcy z antify zachowują się zawsze jak śmiecie bez honoru podczas każdej awantury więc jak w ogóle śmiesz takie rzeczy pisac??? XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@simplydelivered: ja myślę że bez podkreślonego braku dużej litery z powodu braku szacunku to on się już w ogóle nie pozbiera, ależ to był power-move w twoim wykonaniu
  • Odpowiedz
Widzę neuropki napieprzaja kolejne fikołki. A tymczasem jakiś lewak w USA ponoć zastrzelił bezbronnego spokojnego obywatela co sobie po prostu stał. Nie w samoobronie jak ten 17 latek. Ha tfu na was.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cienki137: a czy widzisz żeby jakiś lewak usprawiedliwiał tamte zabójstwo? Bo ja widzę że to tylko prawica cieszy się z zabójstw czarnych lub usprawiedliwia je, a w drugą stronę coś tego nie ma. To że sytuacja w USA jest #!$%@? to każdy może potwierdzić, ale to prawaki znajdują pojedynczych morderców których później bronią, lewaki sprzeciwiają się samosądom, bo to nie dzieci z bronią czy niewyszkolona policja jest od wymierzania kary
  • Odpowiedz