Wpis z mikrobloga

nie masz pojęcia co tam siedziało i od razu oskarżasz młodego, typowe lewactwo, przecież kobieta nie może być winna. Przecież tam była jakas kłótnia i ta wysoka różowa zaczęło pierwsza kogoś bić.


@hansschrodinger: ale ja wykopki na podstawie jednego filmiku znają cała sytuację ze strzelaniny i z tego jak Kyle się tam znalazł to jest ok? xD
  • Odpowiedz
@Bartoszyce: kilku przedstawiających tą samą sytuację. A informacji skąd czemu Kyle znalazł się w tym miejscu sam otoczony przez protestujących jakoś brakuje ¯\_(ツ)_/¯ Nie dziwię się że ucieka skoro zaczął strzelać i ludzie tym bardziej go gonią
  • Odpowiedz
@QuaLiTy132: To obejrzyj chociaż jeden z tych kilku. Pierwszy strzał nie był Kyla przecież. Znalazł się tam bo bronił własności prywatnej przed lewicową bojówką. Lewica podpaliła śmietnik (taki duży na kółkach) i chciała wepchnąć go w stronę bronionych sklepów. Kyle podbiegł z gaśnicą i ugasił to. Wtedy ten pedofil, krzycząc "shoot me ni**a" i jego koledzy wybrali go sobie na cel. To dalszy przebieg tej akcji jest najpopularniejszym wycinkiem.
  • Odpowiedz
Typowy lewak jest typowy xd widać że laska z lapami wyskoczyła to jak on smial się bronić przecież przed lewakami nie wolno się bronic trzeba dać się zabic kwi kwi
  • Odpowiedz
@Reepo: nie wiem czy jest idolem czy nie, ale z tego co słysze to ludzie raczej stają w jego obronie. Sam widziałem analizę z dostępnych materiałów, krok po kroku co się działo, typ uciekał ktoś w niego urzucał a ktoś za nim strzelił to ten pewnie w strachu się bał i strzelił, dzwonił vhyba na 911 i patrzył co się dzieje, wystartował do niego tłum to zaczął uviekać, ludzie go chcieli
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: to akurat nie wiadomo czy prawda, dla jasności faktów. Ten koleś od broni który robił analizę krok po kroku co nawet było na głównej mówił, że nie mógł tego znaleźć ale mówił, że może #!$%@? szukał czy coś
  • Odpowiedz