Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez @dr_love . Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że perfumy to spoko hobby. Kupowałem odlewki, potem flakonu... Kupiłem je za pieniądze które miały iść na jedzenie. Wydałem łącznie 10 tys zł... Jestem na ten moment po kilku miesiącach na diecie gruzowej.. A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nim na pw...
@dyniel U mnie było trochę inaczej ale @dr_love też maczał w tym palce. Perfum używam od kilkunastu lat ale zawsze poprzestawałem na dwóch ulubionych flakonach. Jak żona zaczęła narzekać, że na prezenty kupuję jej tylko perfumy to postanowiłem przestać i kupować tylko sobie. I dziwnym trafem (wcześniej nie śledziłem mirko) trafiłem na wpis o Prada Amber. A że od jakiegoś czasu nie byłem w stanie ustalić po opakowaniu co za próbka Prady
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dyniel: kupony za 52pln w Hebe. Sam na sobię go nie czuje ale jak ostatnio psiknalem się przed jazdą autem to żonę tak przygniótł że źle się czuła