Wpis z mikrobloga

@oydamoydam: Parodią jest wiara w urodzonego przez dziewicę chodzącego po wodzie gościa, którego zabili a on uciekł. Parodią jest wiara w proroka, który uciekł na latającym koniu. Jeśli jest to dla ciebie niezrozumiałe to polecam dobrego psychiatrę.
  • Odpowiedz
Weż się zdecyduj, czy CDU to jest partia chrześcijańska czy antychrześcijańska LGBT?

@oydamoydam: jestem zdecydowany- CDU wprowadziło w Niemczech związki LGBT.

Wszyscy w takim razie mają krew na rękach.

Nie wszyscy mordowali ludzi za przekonania religijne i jeszcze ogłaszali się nosicielami najwyższej moralnej prawdy. Przy okazji- to, że Seba z Matim zrobili coś złego to wcale nie czyni czynu Andrzej mniej
  • Odpowiedz
Księża w Polsce: szczują na mniejszości, żerują na państwu, nie odpowiadają za przestępstwa seksualne wobec dzieci, wspierają pisowski reżim.


@SzalonyFanMalysza: Idioto. Szkoda ze nie wiesz jak sie zachowywyali w czasach komuny. Słyszałeś chociażby o Popiełuszce?
  • Odpowiedz
Polityka. Już o tym pisałem wyżej.

Holocaust czy Czerwony Terror to też polityka tylko co to zmienia? Jak na zbrodnie powiesz "polityka" to zbrodnia jest nagle mniej zbrodnicza?

cyt: Każda religia jest niczym innym jak spoiwem ideologicznym grupy społecznej i jako taka ma za zadanie uzasadniać dominację grupy będącej jej nośnikiem. Przecież w historii Polski katolicyzm miał za zadanie łączyć wokół polskiego rdzenia inne etnosy, stąd grekokatolicyzm. Krzyżacy przecież nie walczyli w imię katolicyzmu i nawracania niewiernych, ale po to by zdobyć ludzi i ziemie. W XX wieku religie zastąpiły ideologie, które pod pozorem naprawy świata miały za zadanie jedynie podporządkować inne grupy społeczne tej dominującej i posługującej się ową ideologią. Komunizm miał na celu ekspansje Rosji bolszewickiej, tak samo nazizm miał zbudować imperium wokół Rzeszy niemieckiej.


Ale co to zmienia? Piszesz jakieś truizmy które nijak mają się do tego co ja piszę- KK ma na rękach krew setek tysięcy ludzi. Szymon Niemiec czy Pastafarianie nie.
  • Odpowiedz
Parodią jest wiara w urodzonego przez dziewicę chodzącego po wodzie gościa, którego zabili a on uciekł. Parodią jest wiara w proroka, który uciekł na latającym koniu. Jeśli jest to dla ciebie niezrozumiałe to polecam dobrego psychiatrę.


@reynevayen: Czy ty chcesz mi wmówić, że pastafarianie tak samo wierzą w LPS jak katolicy w Jesusa? Przecież przed chwilą przyznałeś we wpisie, że taka wiara to fejk i nadaje się do leczenia u
  • Odpowiedz
Jesteś złym człowiekiem. Wyśmiewasz innych.

@oydamoydam: a Ty szkalujesz gejów porównując ich do bolszewików i jeszcze robisz to broniąc instytucji zabijającej i prześladującej ludzi za poglądy na temat tego czy boge jest, a jeśli tak to jaki.

Jak to świadczy o Tobie?
  • Odpowiedz
Czy ty chcesz mi wmówić, że pastafarianie tak samo wierzą w LPS jak katolicy w Jesusa?


@oydamoydam: Staram się ci uświadomić, że nie masz podstaw do twierdzenia, że jest inaczej.

Przecież przed chwilą przyznałeś we wpisie, że taka wiara to fejk i nadaje się do leczenia u psychiatry, tym samym zaprzeczyłeś sam
  • Odpowiedz
a Ty szkalujesz gejów porównując ich do bolszewików i jeszcze robisz to broniąc instytucji zabijającej i prześladującej ludzi za poglądy na temat tego czy boge jest, a jeśli tak to jaki.

Jak to świadczy o Tobie?


@niedoszly_andrzej: Nie szkaluję gejów tak samo jak nie szkaluję robotników, szkaluję tylko ideologię, które wykorzystują jednych i drugich i na ich plecach chcą dojść do władzy.
  • Odpowiedz
@oydamoydam: tak, marksistowskie CDU i marksistowska partia konserwatywna w UK. Plus marksista Trump który też popiera związki LGBT.

Najbardziej rozczuliło mnie to Twoje pisanie o polityce. Bolszewicy robią czerwony terror? Źle. Kościół wysyła pięć krucjat na Czechy i ściga beginki i begardów jak zwierzęta? No cóż, polityka, świat jest zły, a w ogóle to muzułmanie.

Skoro tak bardzo szkalujesz te wszystkie ideologie które w imię swojego "wyższego dobra" robiły kuku
  • Odpowiedz
Holocaust czy Czerwony Terror to też polityka tylko co to zmienia? Jak na zbrodnie powiesz "polityka" to zbrodnia jest nagle mniej zbrodnicza?


@niedoszly_andrzej: Robisz błąd uogólnienia. To jest demagogia. KK ma 2000 lat istnienia, oczywiście ma też czarne plamy, ale chodzi o bilans. Równie dobrze można uogólniac i w ten sposób, że demokracje maja krew na rękach. Wystarczy tylko podać przykład XX wieczych ludobójstw brytyjskich, amerykańskich. Według twojej analogi demokracje
  • Odpowiedz
Robisz błąd uogólnienia. To jest demagogia. KK ma 2000 lat istnienia, oczywiście ma też czarne plamy, ale chodzi o bilans.

@oydamoydam: Aha czyli katolickie zbrodnie to są "czarne plamy" i polityka, no i się nie liczą, ale jak bolszewicy zabijają ideologicznych przeciwników to już zasługuje na jednoznaczne potępienie. I nie ma "ale spójrz na bilans, bolszewicy doprowadzili do industrializacji, elektryfikacji i alfabetyzacji ZSRR".

Równie dobrze można uogólniac i w ten sposób, że demokracje maja krew na rękach.

No mają, czy ktoś temu
  • Odpowiedz
Najbardziej rozczuliło mnie to Twoje pisanie o polityce. Bolszewicy robią czerwony terror? Źle. Kościół wysyła pięć krucjat na Czechy i ściga beginki i begardów jak zwierzęta? No cóż, polityka, świat jest zły, a w ogóle to muzułmanie.


Bolszewicy 70 lat istnienia, KK - 2000. Porownanie @niedoszly_andrzej:
  • Odpowiedz
@oydamoydam: podsumowując:
- w dyskusji broniłeś katolickich zbrodni, bo kościół istnieje długo a w ogóle to polityka
- zarzuciłeś ludziom popierającym równe prawa LGBT marksizm chociaż równe prawa LGBT popiera też prawica
- porównałeś ludzi walczących o równouprawnienie LGBT do bolszewików.
- przypisałeś mi twierdzenie którego nie wygłosiłem- tzn, że katolicyzm to zbrodnicza ideologia.
  • Odpowiedz
@oydamoydam: btw wiesz, że jednym z twórców i głównych działaczy skrajnie prawicowej partii w Holandii był gej? Wiesz, że istnieje całkiem sporo homoseksualistów popierających Trumpa (medialny był choćby Milo) czy Borisa Johnosna? Wiesz, że partia konserwatywna w UK ma skrzydło LGBT?

Trump i Johnson to najwięksi marksiści XXI wieku jak wiadomo.
  • Odpowiedz
Ideologię równości praw obywateli?


@niedoszly_andrzej: A to trzeba o to walczyć? Nie ma jej w konstytucji? O popatrz, a tu tak jest napisane"

Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny


Pewnie nie prawda i trzeba o to walczyć.
  • Odpowiedz