Wpis z mikrobloga

Ja to się poważnie zastanawiam jak można mieć problemy z nabraniem masy? Nie trzeba mieć ultra niesamowitej diety pod trening żeby nabrać masę bo możesz jeść codziennie śmieciowe a resztę nabijać łososia i białkiem w proszku jajkami i szynkami. W biedrze zestaw rogalikow kosztuje 6 ziko. 9 rogalikow czekoladowych łącznie 375g i około 1900kcal. Zjadam taka paczkę w 10-15 minut. Żaden problem wsunąć cała paczkę bo wiecie jakie są te rogaliki. Wystarczy lubiec słodkie. Jest masa różnych opcji na szybkie na bicie kcal a leszcze powiedzą że nie mogą xD
Zdążycie zjeść wszystkie zanim poczujecie lekkie wypełnienie. Dobry patent na masę wam polecam. Tylko chudy byk nie skorzysta xd
#przegryw #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
#przegryw
  • 76
  • Odpowiedz
@Przegrywiusz: Geny chłopcze, geny. Kumpel z którym ćwiczę je wszystko co ma pod ręką, ostatnio liczył to średnio mu 5k wychodzi dziennie. :D Wzrost 180, waga 70 xD. Nie moge skurczybyk przytyć, białko też trzyma na dobrym poziomie.
Ja np. jestem endo i wystarczy że popatrze się na cukierki i masa leci xD
  • Odpowiedz
@Przegrywiusz: kielicha znam na wylot i nie potrzebuję do tego filmików. Jak gównem nazywasz kilkanaście jajek dziennie, kilogramy ryżów/kaszy/owsianki/ziemniaków, kilogramy wołowiny/jagnięciny/kurczaka/indyka to pozdro. Słodyczy je sporo, ale jakby to policzyć to wyszłoby <15% jego dziennego bilansu a nie 50%.
  • Odpowiedz