Wpis z mikrobloga

  • 4
Wyobrażacie sobie męski ruch ciało pozytive walczący z siłowniami i klinikami przeszczepów włosów na zakola
  • Odpowiedz
@zartos: gdzie zaatakowały chudą dziewczynę za powiedzenie że lubi być chuda? Daj co najmniej 3 screeny, skoro to takie powszechne zjawisko chyba nie będzie to problem? Chociaż jeden?
  • Odpowiedz
@zartos: pomyslcie sobie jak caly dzien w upal sa w stanie j---c spocone pachwiny i jaja
to wyobrazcie sobie jak taki golem spedza tak caly dzien siedzac na dupie i gotujac sie w upal j---e pod faldami xD
dobrze ze nigdy nie prsyszlo mi obcowac z kims grubym
  • Odpowiedz
@Totenburg: Jak jest upał to nawet najchudsza anorektyczka spoci się w okolicach intymnych, tak samo jak chudy czy gruby facet BO POT TO NATURALNA REAKCJA ORGANIZMU NA WYSOKIE TEMPERATURY. Zdarzają się sytuacje, ze osoby szczupłe potrafią się pocić jak świnia, a znowu grubsze nie spocą się za bardzo bo w dużym stopniu zależy to od ilości gruczołów potowych w naszym organizmie A NIE KRULA OD WAGI XD kiedy ludzie zrozumieją
  • Odpowiedz
  • 8
@zartos ostatnio miałam spine z laską w typie tej w różowych włosach tylko 2x większa. Ta pani walczy z dyskryminacją otyłych, siedzenia powinny być większe, chodniki szersze i otyłość powinna zostać znormalizowana. Ja jestem gruba ale zdanie mam wprost przeciwne, grubasom powinno być niewygodnie do tego stopnia żeby schudli, bo to nic dobrego i nie wierzę że żadna z tych walczących w głębi siebie nie marzy o tym żeby schudnąć, po
  • Odpowiedz