Wpis z mikrobloga

Z pewnej grupy randkowej na FB. Chłop napisał wprost, że nie chce obcych gówniaków. Karyny oczywiście się na niego rzuciły i zaczęły ośmieszać, bo jak śmie robak w ogóle stawiać warunki na wstępie że bez b0mbelków? ¯\_(ツ)_/¯

#przegryw #p0lka #facebookcontent #randkujzwykopem #rakcontent #blackpill #redpill
AntyBohater - Z pewnej grupy randkowej na FB. Chłop napisał wprost, że nie chce obcyc...

źródło: comment_1598638947sDG1qhmEyzGfWXKz0IT5dE.jpg

Pobierz
  • 19
@AntyBohater: > Chłop napisał wprost, że nie chce obcych gówniaków
Z tym się nie zgodzę. Napisał że nie chce gówniaków wgl. Nie chce obcych, ani nie chce mieć własnych w przyszłości. Na tym polega związek bezdzietny. I wiadomo, obcych nie przyjmujemy, to zasada. Jednak jeśli chodzi o własne, to jak powiedzieć kobiecie "Hej, wyeliminujmy nasze geny z puli". A kobiety w zbliżonym do niego wieku często mają baby rabbies. To że
@AntyBohater w drugą stronę działa podobnie. Jak kiedyś napisałam komuś, że nie jestem zainteresowana znajomością z powodu jego dziecka, to usłyszałam, że muszę być #!$%@? z charakteru skoro w wieku 30 lat nie udało mi się złapać żadnego faceta na dziecko ¯_(ツ)_/¯
@vympayer: koleś napisał, że szuka pani do związku bezdzietnego, to znaczy, że chce być z nią w związku, z którego nie będzie ich wspólnych dzieci. Nie napisał, że szuka bezdzietnej pani do związku, a więc pani zareagowała tak jak powinna, ponieważ przeczytała że zrozumieniem. Czemu tłumaczysz intencje faceta, skoro nie wynikają one jasno z tekstu?
@ddonik: równie dobrze może to oznaczać jedynie, że szuka kobiety, z którą nie będzie miał wspólnego dziecka, a nie kobiety bezdzietnej, Twoja interpretacja nie jest jedyną słuszną. Przykro mi, pani Ania przyjęła również poprawną wersję tekstu.
@welin: Bezdzietność uznaję tylko w wersji kompletne zero dzieci. A partnerki z dziećmi z wcześniejszych związków są zazwyczaj z góry skreślone (w wypadku wdowy, czy wyjątkowych okoliczności byłbym w stanie rozważyć, ale nie takie z ONS), większość na tagach #redpill i #blackpill ma pod tym względem mniej liberalną politykę. Aczkolwiek gdybym nie zamierzał mieć dzieci wszystkie partnerki z dzieckiem byłyby skreślone. Dziecko z wcześniejszego związku odbierałoby największe plusy bezdzietności.

We wcześniejszym