Wpis z mikrobloga

Tej nocy pode mną na szczęście byli zwykli turyści. No ale mamy piątek... A do lokalu sąsiadującego przez ścianę właśnie weszło 6 młodych ludzi co już na korytarzu heheszkowali. Super k. mać.
Najgorsze jest to że lokal pode mną na dzisiejszą noc i sobotnią noc też jest zarezerwowany więc mogę mieć weekendowe combo że nawet nie wiem który lokal hałasuje, raz nawet wzywałem do obu naraz policję.
I teraz pytanie za 1000pkt, zostawić im kartkę w drzwiach że będzie wzywana policja w razie hałasów? Czy po staremu, po prostu wzywać policję do hałasów.

Czyli obok już wiem - potencjalna impreza.
A co pode mną?

#airbnbtorak #bookingcomtorak #wynajemkrotkoterminowytorak #wynajemkrotkoterminowy #bookingcom #wynajem #turystyka #zaklocanieciszynocnej #zaklocaniespokoju #warszawa
#airbnbtorak
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Jasak: To mógłby być ciekawy eksperyment jakbyś testowo, po sprzątaniu, wieszał na drzwiach dużą kartkę z tekstem typu "sąsiedzi mają dość imprez w tym lokalu, a policja wzywana jest od razu do każdego naruszenia ciszy i spokoju nawet przed 22 i regularnie odwiedza ten adres"

Do tego jakiś miniwyciąg z kodeksu wykroczeń z wysokościami mandatów za zakłócanie spokoju albo fragment opracowania o tym, że nie ma czegoś takiego jak cisza nocna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Uzytkownik01: Dlaczego miałby nie wieszać? Gość ma wokół siebie same hotele i całonocne ruchanie albo imprezy, że 112 ma już w ulubionych kontaktach.

Jak kolejny gość będzie rozumny to kartkę przeczyta i będzie się starać być cicho.

Jak przyjdzie ekipa imprezowa to może choć odrobinę się zastanowią czy za chwilę psy ich nie odwiedzą, bo "sąsiedzki monitoring" działa.

Na debili totalnych wiadomo, że nic nie zadziała.

Według mnie warto spróbować.
  • Odpowiedz