Wpis z mikrobloga

Ostatnio powtórzyłem sobie wszystkie części "Obcego", wraz z "Prometeuszem".
Obejrzałem też "Obcy:Przymierze"; Tej części nie oglądałem. No i nie zawiodłem się, aczkolwiek nie ma szału w porównaniu z poprzednimi częściami.
Potem wziąłem się za dwie części "Alien vs Predator".
Jedynka to klasyka, ale dwójka była słaba. Pamiętam że miałem kiedyś taką kopię drugiej części, że nic nie było prawie widać na ekranie,
no ale okazało się że niewiele straciłem.
Teraz zastanawiam się nad tym czy nie zabrać się za "Predatorów", tych trzech, od 2010 roku włącznie.
Muszę przyznać się że nie oglądałem ich, warto by je nadrobić.
Corvus_Frugilagus - Ostatnio powtórzyłem sobie wszystkie części "Obcego", wraz z "Pro...

źródło: 152

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Corvus_Frugilagus Predator 1 i 2, Obcy 1-4 to czyste złoto. Predators z pianistą daje radę ale wprowadza głupoty w scenariuszu. Brody i Brega super role. Prometwusz 1 i 2 fajne efekty, aktor grający cyborga mega krejzol. Fajny motyw z Inzynierami ale tam jest tyle kretynizmów, że tego sie nie da oglądać. Reszta z uniwersum to śmietnik jak w serwerowni wykopu.
  • Odpowiedz
Prometwusz 1 i 2 fajne efekty, aktor grający cyborga mega krejzol. Fajny motyw z Inzynierami ale tam jest tyle kretynizmów, że tego sie nie da oglądać


@Hellicon: potwierdzam, gość co zagrał androida to nieźle go przedstawił, ale ta druga część tak jak piszesz - kretynizm totalny. Ja nie uznaję tej części za coś legitnego, jak można być tak głupim jak ci kolesie z filmu, no brak słów.

@Corvus_Frugilagus zagraj jeszcze w
  • Odpowiedz