Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@MateriaBarionowa

potęzny przywilej. Każdy może z kochaną osbą ale tylko jak jest płci przeciwnej

Aj ak z tą samą (


W kolejce po te prawa już się ustawiają osoby ktorym by się marzył niższy wiek. Bo jak nie płeć to również nie wiek.
@ziemba1: jeśli ja kocham kobiete i mam przywilej jakiś niby, to dlaczego ktoś kochający mezcyzzne, mieskzający z nim całe zycie ma nie mieć tego "przywileju"?

sprowadzanie przykladow do absurdow lewackich to wasz ulubiony sport?

To ty zaczales od absurdó gadajac o jakims przywileju homo, a potem że jak homo to i wiek... i jeszcze psy będą mogły!
via Android
  • 0
@MateriaBarionowa a dlaczego jak mam dwie ręce i nogi to mam nie mieć przywileju nagrody który wywalczył sobie sportowiec wygrywający zawody? Ja nie miałem takiego talentu a on ma więc to mi się należy!
@ziemba1: #!$%@? CZO?
Co ma wygrana w zawodach na najlepszego do prawa przysługującemu ludziom? Jeśli można legalizować zwiazki a nie wszystkie są dwupłciowe to dlaczego wykluczac jednopłciowe, dlaczego jedni mają mieć prawo a inni nie bo co, bo straszni grzesznicy czy co? xD
via Android
  • 0
@MateriaBarionowa no tak się składa że jedne związki maja taki talent który generuje przetrwanie a drudzy takiego talentu niestety nie mają. Tak samo jedni sportowcy maja lepszy talent dlatego wygrywają przywileje.

@patrykk994 no cóż nie będę tłumaczył jak przedszkolakom, pewnie i tak byś nie zrozumiał
@ziemba1: Uwierz mi, ja dużo rozumiem, ale twojego bełkotu nie jestem w stanie zrozumieć - to tak jakby dyskutowalibyśmy o chlebie a ty do dyskusji wtrącasz siewnik zbożowy co z samym chlebem niby ma coś wspólnego, ale nie mam pojęcia co to ma niby wnieść do naszej ważnej dyskusji o ww chlebie
no tak się składa że jedne związki maja taki talent który generuje przetrwanie a drudzy takiego talentu niestety nie mają. Tak samo jedni sportowcy maja lepszy talent dlatego wygrywają przywileje.


@ziemba1: Jest tylko jeden, mały błąd logiczny w tej twojej wyszukanej alegorii. Medale z definicji są przyznawane dla niektorych, ale startować po nie mogą WSZYSCY.

Natomiast homoseksualiści w takim przypadku nie są nawet dopuszczani do startu ( ͡° ͜ʖ
waro - > no tak się składa że jedne związki maja taki talent który generuje przetrwan...

źródło: comment_1598626412C7dxzi8ttAGCE0ae83CpHm.gif

Pobierz
via Android
  • 1
@waro

Jest tylko jeden, mały błąd logiczny w tej twojej wyszukanej alegorii. Medale z definicji są przyznawane dla niektorych, ale startować po nie mogą WSZYSCY.


Natomiast homoseksualiści w takim przypadku nie są nawet dopuszczani do startu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tu nie ma błędu , homoseksualiści też są dopuszczeniu do zawodów bo mogą uprawiać ze sobą seks, nikt im tego nie zabrania.

Aha, jest też drugi błąd logiczny.