Wpis z mikrobloga

Mam rozumieć, że Bosaka faszyzm (który przybrał najmocniejszą formę podczas ostatniego spędu Wszechpolaków) to odpowiednie trendy ideowe?

Krzysiu jest homofobem, ksenofobem, fundamentalistą kościelnym oraz antynaukowym matołkiem. Wszyscy by chcieli taki autorytet dla dzieci. Ja bym swoje nim straszył ¯_(ツ)_/¯

PS to jego litanie na temat tekstu o Grecie w podręczniku do polskiego - chodziło o rozumienie tekstu czytanego.

#bekazprawakow #neuropa
J.....D - Mam rozumieć, że Bosaka faszyzm (który przybrał najmocniejszą formę podczas...

źródło: comment_15986180754pBheDworZsFLD0bGww8uN.jpg

Pobierz
  • 13
tęczowymi faszystami.


@Picfan: Tęczowy faszyzm zaraz obok marksizmu kulturowego i ideologii LGBT, to moje ulubione hasełko prawactwa XD

Nic nie daje tak jasnej przesłanki do tego że rozmawia się z idiotą niż takie "hasła-klucze" rzucane to tu to tam.

Wówczas nie sposób na to odpowiedzieć, bo przecież to tylko głupie hasło, które równie dobrze może znaczyć wszystko co nic, ponieważ jest tylko projekcją umysłu prawaka i to on decyduje co aktualnie
@JAI2L9LAD: #!$%@?ąc od jego osoby, to dobrze piszę. Wielu rodziców zaniedbuje swoje dzieci pod względem krytycznego myślenia i chłonom medialną papkę.

Sam bym Swoje nastawiał krytycznie wobec jego faszystowskich poglądów, ale to co autor zaprezentował to #!$%@? się dla samego #!$%@? się.
@JAI2L9LAD >To stałe zadanie immunizowania dzieci na toksyczne trendy ideowe

Krzysiu w tweetach posługuje się niby takim pięknym i inteligentnym językiem, który ma wskazywać że czytelnik ma do czynienia z osobą zrównoważoną, wykształconą, twardo stąpająca po gruncie, który niby dawno już został wyjałowiony przez wstrętną lewacką ideologię.

To już nie jest indoktrynowanie dziecka w katotalibańskim duchu #!$%@? po dupie i próby wymodelowania go swoim światopoglądem bez jego świadomości, to jest

immunizowanie dzieci