Wpis z mikrobloga

  • 100
Śmieszne, ale prawdziwe. Wielu przegrywow jest z domów gdzie każdy myl się tylko raz w tygodniu. Pamiętam, że sama miałam jakieś stare, przetarte majtki ale nawet tego nie mogłam dostać nowego. Trzeba było się ukrywać w szkolnej szatni gdy przebieralam się na wf. #przegryw
pancernapiescdzieciatka_jezus - Śmieszne, ale prawdziwe. Wielu przegrywow jest z domó...

źródło: comment_1598595077nJAhIPwzBb7YPdXVFqL0qR.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: jak jeszcze się mieszka w domu z centralnym ogrzewaniem bez dodatkowej opcji ciepłej wody i całe wakacje słyszy się, że się jest zjebem marnującym zasoby, bo codziennie człowiek siedzi w dymie i rozpala na wodę, żeby się wykąpać jak człowiek, a przecież wiadomo, że tylko w sobotę przed kościołem się można myć :/
  • Odpowiedz
@ciapex: trzeba było zaprosić Kasię, żeby zrobiła Ci łazienkę i postawiła kwiatki na parapecie. Ale pewnie nie jesteś z patoli, nie masz niepełnosprawności, a domownicy pracują i nikt nie jest alkoholikiem.
  • Odpowiedz
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Trochę mi się związek przypomniał, nie zmywaj naczyń bo tyle wody zużywasz że można autobus umyć..
Strasznie długo się myjesz, to jest woda, za to się płaci!
Jak można tyle się myć, co to za filozofia namydlasz spłukujesz.. ja się w 3 minuty umyje.. mierz mi czas.
Poszła do łazienki i faktycznie wyszła po 3 minutach.
  • Odpowiedz
@r5678: bo można się umyć i jednocześnie oszczędzać wodę ;) Namoczyć - zakręcić - namydlić - spłukać. Sam lubię długi prysznic bo to przyjemne, ale wiem że marnuję wodę
  • Odpowiedz