Wpis z mikrobloga

Wszędzie te trole, nie możecie siedzieć w swoich norach? Nie zrozumcie mnie złe, wystarczy ze se tam na bankierze czy w innym grajdołku ujadacie.
@Elsenar: zobaczymy :p może kurs nawet pójdzie w górę. Ale chyba nie wróżę sukcesu tej firmie w dłuższym terminie skoro w takim cudownym dla niech okresie nie potrafią wykręcić przyzwoitego wyniku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@emes83 @Fibo98 @widmo82
Panowie proszę o podpowiedź, skłaniam się ku sprzedaży, ale dzień jutrzejszy wydaje mi się mało rozsądny, sporo osób wrzuci PKC i cena jebnie na pysk. Biznes stosunkowo stabilny więc pytanie czy w przeciągu kilku kolejnych dni/tygodni cena nie odbije na tyle, żeby sprzedać z rozsądną stratą. Co myślicie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Elsenar: kilku tygodni? Oo widzę długoterminowy inwestor ;) zdecydowana część spółek nurkuje po raportach... po niezdrowych wzrostach. Sam próbując wykręcic któreś kółko zostałem z papierem i teraz czaje się co zrobić a miałem chęć dziś na koniec dnia pchnac. Pakiet mały za 5k a przejrzyściej obserwować portfel bo za dużo mi się tego zrobiło
@widmo82 chciwy łoś a nie inwestor :) jest realna szansa że kurs wróci na podobny poziom w przeciągu kilku miesięcy? Bo jak nie to jutro PKC i śmiech przez łzy :)
Napisz mi jeszcze dlaczego raport Kruka jest #!$%@?, wyszedł przed chwilą, ale patrzę pewnie na źle cyferki.