Wpis z mikrobloga

@BanitaZUK:
A nie lepiej jakiś silny skaner RFID który podsumowuje/prześwietla zakupy jak przejeżdżasz po prostu przez bramkę? A potem normalnie płacisz, jak nie zapłacisz to cię nie wypuści specjalna bramka przed tobą?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pottymouth: Fakt. Nie wiem czy dałoby się aby producent mógł zamawiać np. produkt już z RFID,umieszczonym POD folią ochronną, czyli żeby go wywalić musiałbyś odpakować produkt. Albo RFID mocno przytwierdzone do produktów[jak z ciuchami], a po zapłaceniu przechodzisz do stanowiska gdzie odczepiasz te RFID od produktów za pomocą jakiegoś urządzenia i one nadają się później ponownie do użycia przez obsługę sklepu przez co nie podnosi to tak kosztów.
  • Odpowiedz
W Holandii za każdym razem podchodzę do kasy samobsługowej: pyk, pyk pyk, płatność, wychodzisz.

w PL te wszystkie systemy zakładają, że klient jest złodziejem i jełopem.

"Zeskanuj artykuł, połóż artykuł na wadze, zeskanuj kolejny artykuł, odłóż artykuł do strefy ładowania, zaraz podejdzie asystent"

Chromolę-wolę iść do normalnej kasy niż się z tym chrzanić
  • Odpowiedz
@BanitaZUK: Ja nie potrafię już robić zakupów gdzie indziej niż Carrefour.. aplikacja mobilna, Scan &Go i jazda.. zakupy od razu w siaty, jeden kod przy kasie i do domu.
Najlepsze były miny kasjerów jak podjeżdżałem na full wypakowanym wózkiem za 2 min zamknięcie.. i ta ulga na ich twarzach kiedy okazywało się, że nie muszą tego wszystkiego skanować :)
  • Odpowiedz
@BanitaZUK: Ja się ucieszę, jak kiedyś choć raz wózki odkażą. Tak zaraz będzie to brudne.
Nam w pracy po 2 tygodniach odkażania padł raz terminal do kart, a za kilka dni pinpad do niego.
  • Odpowiedz
@Elec: Nie wiem czym tu sie jarac? Tym, ze automaty nas zastepuja? Nie bedzie kierowcow, sprzedawcow, nie wyzalisz sie przed barmanem - czlowiekiem, helpdesk - bedzie botem, testy beda automatyczne... i na developerow tez przyjdzie kryska - boty programujace tez sa badane... . COVID nie pojawil sie znikad... - bo co zrobic z armia niepotrzebnych ludzi.
  • Odpowiedz
@Benn: jarają sie jakims gadzetem, a nie dostrzegają takiego upsrawnienia w zyciu w postaci wspolistniejacych jak na filmiku - LEWACTWO najgorsza choroba.
  • Odpowiedz
@BanitaZUK: w decatlonie nawet nie musisz nic skanowac pistoletem tylko wrzucasz do pojemnika skanujacego od razu rozpoznaje produkt( ͡° ͜ʖ ͡°) ale podejrzewam ze to nie na wszystkich produktach jeszcze jest.
  • Odpowiedz
U nas to nie przejdzie. Jak wagę dają na samowolce w markecie, żeby nalepić cene to nakleją #!$%@? takie wałki, że aż przykro na januszy patrzeć.
  • Odpowiedz