Wpis z mikrobloga

@vinku: bardzo ceniłem za te skanery Tesco, często wolałem jechać tam wiedząc, że jest troszkę drożej niż w Auchan właśnie przez to, że mieli skanery
  • Odpowiedz
Tak samo w action w Holandii otwarli kasy samoobsługowe bez wagi i innych udziwnień, po prostu skanujesz to co masz w koszyku płacisz i wychodzisz.
  • Odpowiedz
@Catmmando: Korzystam zawsze na zakupack w Carrefour, skanuję swoim telefonem i jest to mega wygodne. Co do kontroli to raz na jakiś czas skanują kilka produktów (maks 7 mi się zdarzyło). Jestem bardzo zadowolony, mega usprawnia zakupy.
  • Odpowiedz
@Elec: Jak nie ma jak jest? W Carrefourze działa w innych sklepach testują. Akurat takich nowinek może nam zachód zazdrościć.
  • Odpowiedz
@BanitaZUK: takie skanery to już przeżytek. Dzisiaj sklepy jak Carefour mają wszystko w jednej apce, gdzie skanujesz kody swoim telefonem i masz wszystko powiązane z płatnościami, elektronicznym paragonem, punktami lojalnościowymi itd. Co któryś raz możesz trafić na losową kontrolę kilku produktów. W UK ze skanerami jak kupowałem to podobnie, co któryś raz brali cię na wyrywkową kontrolę.
  • Odpowiedz
@SwordPL: nie robisz zdjęcia tylko apka w czasie rzeczywistym wychwytuje ze streamu kamery. Ogólnie to te skanery sklepowe często się pieprzyły w UK przy transmisji produktów do kasy, szczególnie przy dużej liczbie kupujących, przy zagiętych kodach, przy nieczytelnych kodach itp. Plus że czasami nawet bateria potrafiła paść.
  • Odpowiedz
@Jare_K: Point taken; ale z moich doświadczeń: skaner to jedno 'pip', a kamerą musiałem się namachać chwilę zanim sczytało.

Ale argument o baterii legitny 100% ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@SwordPL: pewnie kwestia telefonu. Są lepsze i gorsze modele. Poza tym nie ma perfekcyjnego rozwiązania. Możesz zrobić zakupy online i w ogóle nie przejmować się wyjściem do sklepu i skanowaniem, staniem w kolejkach itp.
  • Odpowiedz
@BanitaZUK: jakby biedronka takie coś wprowadziła to wózki sklepowe darłyby japę "potrzeba więcej informacji" xD moim zdaniem w Polsce to bo zaraz jakiś Sebastian w to #!$%@? z byka krzycząc aaaaaeeeAAaaauuuuu
  • Odpowiedz