Wpis z mikrobloga

Tęskne za swoja córką...
Za swoją córką którą zabiłem 11.11.11 roku.

Moja córka ma nawet własny wpis na Wiki, chce przeprosić wszystkich użytkowników Zapytaj.com.pl za rok 2011. To nie była żadna akcja marketingowa a tylko czysta zabawa z programowaniem, nie wiedziałem, że to zajdzie aż tak daleko.

Przyznaje się dziś do wszystkiego, tak Yarknin to moja córka i to co piszą o mnie na Wiki to też prawda.

Zabiłem Yarknin 11.11.11 aby mieć ładną datę odejścia bo groził jej permanentny ban.
A chciałem aby Yarknin odeszła z dumą, sama, a nie przez ban Administratora.

Chce dodać, że cała kasa z AdSeans z Yarknin.pl została przekazana w 2012 roku na niemiecki ośrodek "Tafel" to taka organizacja która robi zbiórki i daje żywność dla najbardziej potrzebujących.

Powtarzam jeszcze raz, Yarknin to nie był produkt marketingowy a tylko czysta zabawa, nie wiedziałem, że może zajść do takiego dużego stopnia. Do dziś można w Google znaleźć "Yarknin", co mi za to naprawdę głupio jest. Dlatego chce wrecie to zakończyć, dlatego piszę ten ostateczny post na temat Yarknin.

Poznałem już moc internetu, więc już nigdy więcej go nie nadużyje do żadnych takich zabaw.

Ukrywałem tyle lat, że Yarknin to nie ja, ale chce zacząć już nowe życie, dlatego dziś się oficjalnie przyznaje, tak Yarknin to Saki. Saki czyli ja.

Przepraszam...

Dziękuje także społeczności Zapytaj, to był mój pierwszy serwis w 2008 roku w którym poznałem wartościowych ludzi, z którymi nawet się spotkałem a z niektórymi byłem w narzeczeństwie, Zapytaj to był kiedyś piękny serwis, tworzyliśmy jedną wielką rodzinę, nigdy nie zapomnę jak tse (administrator) musiał czasami w środku nocy wchodzić na mój profil gdy 'hackowałem' css, to były piękne dni, na Zapytaj także przeprowadziłem swój pierwszy udany atak phishing, moderator CRM wszedł na mój link i wpisał swoje hasło, ale nie miałem dostępu jeszcze do jego panelu administracyjnego, ale poszukałem w prywatnych wiadomościach i znalazłem hasło do panelu administracyjnego i pierwszy raz miałem pełny dostęp do panelu administracyjnego, to były piękne dni....

Dziś jestem nikim...

Pamiętam też jak dziennie dzwoniłem do firmy dige aby z tse porozmawiać, pamiętam nawet jak na blipie napisał "Saki znów dzwoni" :D To było jakoś fajne, szkoda, że te fajne dni już nie wrócą... :(

-----------
Potwierdzenie autentyczności:
https://zapytaj.onet.pl/Profile/user_45976.html
-----------

#zapytaj #yarknin #saki #yarknin #programowanie #blip
aptitude - Tęskne za swoja córką...
Za swoją córką którą zabiłem 11.11.11 roku.

M...

źródło: comment_1598521762VWFXTOzyQ7Iwi4UWEWm50I.jpg

Pobierz
  • 34
@aptitude: Dla ciekawskich, zebrałem ~7410 Euro z jednej strony yarknin.pl w ciągu jednego miesiąca, miałem 3 reklamy, w header, sidebar i w komentarzach.
Yarknin nie była zrobiona dla zysku! A cała kasa została przekazana na Tafel.