Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jak tam #trojka ? Bo mija praktycznie już tydzień od kiedy ją słuchałem. Poranki i popołudnia stabilnie zyebane i ujowe?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@algus: u mnie cisza, a poranków w RNŚ niestety nie trawię za bardzo, no chyba że jutro z Mannem. Wieczorem jedynie kontrolnie sprawdzam ramówkę na kolejny dzień
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AdrianJ: Ja właśnie zmuszam się do słuchania NŚ od 7-15 bo nie starczyło by mi pakietu na Spotify jakbym musiał słuchać muzykę. Nie jest dobrze, trochę za sztywno, jednak rewelacyjne ZD3 tak nas przyzwyczaiły do mega wysokiego poziomu, że nic ani nikt chyba nie osiągnie ich poziomu. Orłoś i Mann fajnie prowadzą, reszta słabiutko. Oj słabiutko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@algus: Ja przerzucilem sie na Radio Gdansk (wiem, ze tez jest pisowe), ale tez mniej slucham radia w ciagu dnia. RNS slucham czasami, bo jednak nie wszedzie moge latwo wlaczyc radio internetowe, to dla mnie spory minus.

Kiedys pewnie bedzie zmiana na radio cyfrowe i moze pojawia sie ciekawe radia w eterze, na razie słuchacze trójki muszą szukać sobie alternatywy.
  • Odpowiedz
@algus: ja tylko "Byle do 13" słucham teraz, Kaczkowska z Rico Jaźwińskim robią co mogą.

Poranki w RNŚ, tylko w piątki są strawne wg mnie. A w ciągu dnia chyba najbardziej Jan Niebudek mi pasuje. W sumie on już ma stałą audycję, czy jeszcze w locie próbnym działa? I jeszcze niejaka Marcelina (nie pamiętam nazwiska), z próbnego lotu dawała zajebiście radę, zajebisty głos i uroda telewizyjna ( ͡° ͜
  • Odpowiedz