Wpis z mikrobloga

Jak ja nie lubię gdy kelnerzy w restauracji nie potrafią polecić jedzenia, gdy o to pytasz. Masz kartę na x artykułów, wiadomo cos im wychodzi lepiej coś gorzej. Więc grzecznie pytasz a tu: wszystko dobre, nie wiem, yyyy

Nie jedli kiedykolwiek w miejscu gdzie pracują? Czy są nie ogarnięci? Dobrze że takich ludzi jest raczej mniej niż więcej. Ale zawsze psuje mi to odbiór restauracji. I tak #zalesie bo właśnie straciłem ochotę na jedzenie ;)

#kelnerka #restauracja #jedzenie
  • 8
@Reevder po co jest ta obsługa? Jak nie po to by klient był zadowolony? Inaczej pójdę do md i też dostanę żarcie.

Idę i płace x razy więcej bo chce obsługi a nie bycia sobie byle dupka
@MrMate: Wiesz jak brzmi najtrudniejsza prośba dla kelnera ?

„Poproszę o danie szaefa kuchni, takie w którym czuje sie najlepiej i jest jego wizytówka”

Przez ostatnie 4 lata gościłem w różnych hotelach i restauracjach. Praca ciagle w delegacjach. Jadałem nawet w restauracjach Top100 najlepszych w Polsce. To tylko jeden kucharz zdecydował sie zrobic danie niespodziankę :)

I bylo mega dobre :)
@Nosradamo traktuje go jak gówno? Kurde czym? Zwykłym pytaniem o to co leży w jego kompetencjach? I zdziwię Cię raczej Co nowego coś są w stanie polecić raczej ludzie pracujący w danym miejscu miesiące mówią: wszystko dobre. Ale czekam na wytłumaczenie czemu uważasz że zwykle pytanie to traktowanie jak gówno?

@pirox to ja z trzy razy dostałem coś z portfolio szefa kuchni. Ale rzeczywiście restauracje były raczej drogie. No i wiele można