Wpis z mikrobloga

Sytuacja sprzed chwili. Jadę sobie autobusem nr. 4, stajemy na skrzyżowaniu i na pasie obok staje radiowóz. Policjant przez szybę pokazuje mi maskę, ja śmieje się i kiwam głową że nie mam. Jedziemy dalej. Złapali mnie na przystanku. Na dzień dobry spina co ja im przez szybę pokazuję. Co pokazuję? Że nie mam maseczki. Ten do mnie że mandat. A ja na to że nie bo na jakiej podstawie. Na podstawie rozporządzenia ministra zdrowia. Ale to rozporządzenie jest niezgodne z konstytucją. Więc pan policjant postraszył mnie sądem, pyta czy chce tracić czas na sprawy. Odpowiadam - oczywiście że chcę! Potem krótkie szkolenie ze znajomości prawa, tłumaczenie panom władzom różnicy między dekretem a ustawą i ostatecznie kiedy nawet argument że pan minister dba o moje zdrowie, nie zadziałał, panowie pożegnali się i odjechali nawet mnie nie spisując.

Dlatego, mircy, walczcie o swoje prawa, nie bójcie się i nie przyjmujcie mandatów wystawionych nielegalnie!

#policja #prawo #koronawirus #covid19 #pandemia #coolstory #radom
Mawak - Sytuacja sprzed chwili. Jadę sobie autobusem nr. 4, stajemy na skrzyżowaniu i...

źródło: comment_1598291269rzu95X7JJW7P0gzLhmrR0X.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@Mawak: nie stać Cię na samochód taki z Ciebie plebs, ale za to nie założyłeś maseczki i pogroziłeś konstytucją ale jesteś gość no ba( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zobaczyłbyś parę zdjęć płuc po przebytym Covidzie to byś zmienił zdanie na temat "bezobjawowej grypy"...


@xTortox: Jasne, chętnie zobaczę, bo do tej pory mieliśmy tysiące zarażonych górników, którzy bez Covida mają płuca zniszczone od pyłu i co?NIC, większość nawet nie kaszlnęła.Pokaż mi przykład jakiegoś sportowca, który musiał zakończyć karierę, bo mu Covid płuca zniszczył.Mało tego, ostatnio głośny był przypadek piłkarza, który zarażony grał w meczach piłkarskich.Przy zwykłej grypie zesrałby się, a
  • Odpowiedz
  • 3
@SlepyBazant ale żeby to zrozumieć, to trzeba mieć chociaż odrobinę inteligencji, a z tego wpisu wynika, że @Mawak to zwykły bezmózg, bo obchodzą go tylko, jego wyczytane w necie gówniane racje, a nie reszta ludzi, którzy jadą z nim w autobusie.
  • Odpowiedz
@lucer: Większość nagłych zatrzymań krążenia w mechanizmie zawału serca kończy się śmiercią pacjenta albo co najmniej dołączeniem do świata warzyw. Ja, znam takiego, który przeżył dwa takie zawały, oba z zatrzymaniem krążenia i nadal żyje, ma się świetnie, w dodatku pracuje fizycznie. Czy to wystarczający powód, aby ignorować zawały serca? Nie sądzę.

Co do bezobjawowego przechodzenia Covida - tylko się z tego cieszyć! To że większość chorych przechodzi tą chorobę bezobjawowo
  • Odpowiedz
@SlepyBazant: Nie chodzi o spisek. Chodzi o #!$%@? umysłowe takich ludzi jak ty, którzy psują życie wszystkim pozostałym. Was jest po prostu za dużo, jedyne co możemy robić to śmiać się przez łzy.
Pivoo - @SlepyBazant: Nie chodzi o spisek. Chodzi o #!$%@? umysłowe takich ludzi jak ...
  • Odpowiedz
@Mawak: A ja grzecznie pytam pracowników, czy im nie przeszkadza jak wchodzę bez maseczki (ze względu na stan zdrowia). I czekam często, aż ludzie wyjdą, żeby czuli się komfortowo. I nikt mi nigdy nic przykrego nie powiedział, ani ze sklepu nie wyrzucił. A w zbiorkomie to po prostu twarz zasłaniam tym, co mam pod ręką
  • Odpowiedz