Wpis z mikrobloga

@wykry mam taki komfort, że jest mnóstwo ogłoszeń. Gram w otwarte karty, pytam czy mogę się przymierzyć i obejrzeć samochód - ludzie nie mają z tym problemu. Zależy mi na pomysłach, może ktoś ma wysokich bliskich i wie czym jeżdżą ;)
@wykry xD

@periscope jedz najpierw do jakiegoś komisu itp i się przymierz do kilku modeli byś miał jakieś punkt odniesienia w zakresie wygody za kierownicą biorąc pod uwagę Twój wzrost. Według mnie w Megane III powinno być ok ale z tyłu za tobą nikt nie wsiądzie raczej. Zatem najpierw znajdź pojazdy do których się mieścisz i jest Ci wygodnie, potem wrzuć listę i można coś podpowiedzieć.
@ksiak z osobą z tyłu raczej nie ma problemu. Pomysł z komisem jest spoko, pomyślałem o wykopie raczej pod kątem rekomendacji i tego co napisałem powyżej ;)

@YogiYogi #!$%@? nogi, wyjmij fotel i siedź z tyłu, kup kabriolet - interesuje się tematem od dwóch tygodni a nie uwierzysz ile razy to słyszałem ;)
@periscope pojeździłem trochę autami z wypożyczalni i z mojego doświadczenia wynika że największy zakres regulacji fotela mają Ople a zaraz za nimi VAGi. W Oplu Corsie ja przy 185cm jak odsuwam siedzenie na max do tyłu to nie sięgam do kierownicy ani pedałów w ogóle. Obejrzyj sobie testy Zachara na YT, on jest trochę niższy bo ma "zaledwie" 200cm ale przynajmniej zobaczysz w które auta na pewno się nie zmieścisz
@periscope 210? Matko i córko, co Ty jesz? Czym Cię karmiono? ( ͡~ ͜ʖ ͡°) współczuję,jakaś limuzyna Cię ratuje tylko, 80% samochodów odpada pewnie bo nawet jeśli cofniesz fotel kierowcy na maxa toi tak ktoś z tyłu nie wsiądzie bo kolana zgniecie ¯_(ツ)_/¯
@Niles Ope będę robił przymiarkę do Opla Agila - dostałem rekomendację od innego dwumetrowca

@snwptest litra mleka i pół paczki cornflakesów dziennie przez cały okres dorastania. Miejsce z tyłu nie jest istotne, auto dla dwóch osób. Pierwsza fura, najpierw dla mnie, potem dla dziewczyny jak zrobi prawo jazdy. Myślę, że pojeżdżę tym autem 2-3 lata