Wpis z mikrobloga

To był mój pierwszy sprzedany obraz do stanów. Na przypale w sumie bo nie miałem tam jeszcze sprawdzonej drukarni i zamówiłem z jakiejś losowej co znalazłem w necie z dobrymi opiniami. Robiłem wtedy w UK na magazynie więc przynajmniej funty wpadały to stwierdziłem, że jak coś to nie będzie aż takiej straty jak wcześniej w polsce i wydrukuję mu ponownie (chociaż przed emigracją to klepałem taką biedę że bolałby mnie nawet ponowny wydruk plakatu za kilkadziesiąt złotych xD). Na szczęście pyknęło, klient nawet od razu wrócił po drugi. To był pierwszy krok do stopniowego zmniejszania etatu na rzecz mojej twórczości.

#krabonszcz #grafika #sztuka #tworczoscwlasna i trochę #emigracja
Pobierz
źródło: comment_1598275403FP8RhH5TpnhVLKcQzxQc1a.jpg
  • 19
@laventel: hej hej, to ja :D
@pabjann: nie dlatego, moje prace nie podobają się wielu osobom na świecie zapewne bo tak to działa, po prostu byłeś nie miły swoim wpisem
@koin: ogólnie to wiele na drodze gdzie tworzyłem przez ostatnie lata, głównie kubizm, ekspresjonizm, figuratywizm, surrealizm
@Bucco: hej, zaraz napiszę do Ciebie na pw i wszystko wyjaśnię bo od 2 dni przebudowuję całą stronę swoją i jest rozkopana
@shuukre: Zapraszam na http://www.krabonszcz.com - jednak po szczegóły i cennik na ten moment na wiadomość prywatną. Od dwóch dni jestem w trakcie przebudowy strony całkowicie od nowa i aktualnie znajduje się tam tylko moje portfolio. Ale możesz coś wybrać dzięki temu i się odezwać to opiszę co i jak. :)