Wpis z mikrobloga

@bartolini123: napisałem przecież, że związek ewentualnie a nie że musi być, Ty sam wtedy zdecydujesz co i jak, ale brak seksu czy pożądania jednoznacznie oznacza, że laska będzie z Tobą bo tak aktualnie wygodnie lub nie ma nikogo lepszego do wyboru
@Felixu A jeśli pukniesz ją przed związkiem nie dziw się jak dziewczyna była gościnna w kroku, seks przed związkiem/na 1 randce to słaby interes i czerwona lampka że kobieta jest łatwa.
@scriptkitty: To że skoro baba gościnna w kroku to facet raczej nic nie zmieni, Może sie ogarnie przez 1-2 miesiace bo nowy facet to nowość, potem wróci do rozdawania. Ja nie mam nic do dziewczyn ktora sie bzykaja na 1 spotkaniu, lubia to i sa wolne to niech robia co chcą, ja im nie zagląda do łóżka, ale takiej dziewczyny bym nie chciał ktora dała mi i kazdemu innemu na 1
@Felixu: Pamiętajcie, najpierw ślub potem ewentualnie seks. Tylko w taki sposób będziesz miał pewność, że samica tak jak i ty traficie do Królestwa Bożego, a nie że Szatan będzie z Tobą
Tylko w taki sposób będziesz miał pewność, że samica czuje pociąg seksualny do Ciebie, a nie że będzie z Tobą bo aktualnie nie ma lepszej opcji.


@Felixu: Nie będziesz miał takiej pewności, mało to nawet na mirko historii jak to laska, która ciagle miała chcice nagle po ślubie zamieniała się w kłodę?