Wpis z mikrobloga

Chłopcy z #bayernmonachium dostali medale, #lewandowski jako jeden z ostatnich, medal jako jedyny (?) od razu pocałował, dołączył do czekających kolegów i tak nieśmiało patrzył na ten puchar, skakał, śpiewał, ale widać było, że go peszy, pewnie zbyt wiele razy widział film Testo z pomarańczami. Kto jak kto, ale to Lewy powinien ten puchar #!$%@? trzymać a koledzy go po nogach całować jak nim wywija. Dopiero po dłuższym cięciu ze studia było widać, że go dorwał, widać tu dwie rzeczy - mega skromny chłop, miałem wrażenie, że jakby z tym pucharem zeszli z boiska po minucie to on by nawet nic nie powiedział mimo, że go w rękach nie miał. Do tego widać niestety nadal to, że mamy kompleksy jako naród i brak nam takiego luzu i umiejętności chwalenia się swoimi sukcesami. Sam tak mam, a znam ludzi co #!$%@? osiągnęli przy mnie a drą japy 10x głośniej.

Broń boże nie krytykuję Lewego, wielki człowiek, wielkie osiągnięcie, czapki z głów. Na takie przemyślenia mnie naszło :)
#mecz
Pobierz Silvestre_Cucumeris - Chłopcy z #bayernmonachium dostali medale, #lewandowski jako je...
źródło: comment_1598223896zBMFF88D5TCAOXsFCnfqZr.jpg
  • 8
ale #!$%@? typie. Byłeś w ogóle gdziekolwiek za granicą? Jak slysza, że Polak to od razu mówią Lewandowski a już trochę świata zwiedziłem w swoim jeszcze krótkim zyciu. ;)


@pawel_je: byłem w 50 krajach, nie wiem co to ma do rzeczy, że Polska jest kojarzona z Lewandowskim, Lewy wielokrotnie wspominał, że się czuł (i pewnie nadal czuje) jak człowiek drugiego sortu (po przeprowadzce do Niemiec). Nawet dziś po meczu mówił, że