Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
CHŁOPIE, PRZECZYTAJ PIERWSZY AKAPIT DLACZEGO CHCĘ WRZUCIĆ Z ANONIMOWYCH

Mam pewien pomysł na #biznes #gastronomia w #warszawa , ale nie wiem czy jest do końca legalny #prawo i czy byłoby zainteresowanie #kociochpyta. Dlatego proszę o szczere opinię, a piszę z anonimowych gdyby ktoś chciał odpowiedzieć anonimowo bez pokazywania nicku. #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Ogólnie Polacy lubią pierogi, ruskie, z kapustą i grzybami, z jagodami no po prostu są dobre na śniadanie, obiad czy kolację. Z tym, że ja bym chciał otworzyć bardziej innowacyjną pierogarnię, a klientami byliby głównie #przegryw oraz #spermiarz

Otóż sprawa wygląda tak, że ciasto i farsz byłyby przygotowywane normalnie w sposób tradycyjny #gotowanie , ale sposób ich "zaklejania" byłby właśnie kluczowy.

Pierogi mają takie charakterystyczne "zamknięcie"/"doklejenie" i cały myk wyglądałby tak, że kucharka nakładałaby farsz na ciasto, a pieroga zaklejałaby ruchem mechanicznym nóg dośrodkowym mając....w no, "muszelce" pieroga. Chodzi o pewnego rodzaju fetysz, perwersję.

Tutaj pojawia się pytanie czy byłyby chętne osoby na kupno takich pierogów oraz czy różowe chciałyby mieć taką pracę. Powiedzmy, że różowa miałaby 30-40% od każdego sprzedanego pieroga, a jeden kosztowałby 5-10 zł. Oczywiście docelowo chciałbym, aby pracowały różowe o różnych aparycjach, bo różni ludzie mają różne preferencje i na stronie internetowej byłoby pokazane zdjęcie różowej, która przygotowała pierogi (oczywiście bez twarzy, samo cało, a tatuaże czy inne charakterystyczne cechy byłyby ocenzurowane)

Kolejnym pytaniem jest czy taki biznes byłby w ogóle legalny, chodzi mi głównie o sanepid i #bhp - kobiety mogą mieć infekcję pochwy, grzyby, drożdże i ogólnie nieprzyjemne sprawy. Czy wystarczyłoby żeby taka kucharka robiła badania raz na miesiąc czy trzeba by było robić z rana każdego dnia przed ich przygotowaniem. Niechciałbym się narażać na to, że ktoś złapał grzyba po pierogach, a też nie wiem czy wszyscy kupujący by je konsumowali, czy traktowali bardziej #fetysz .

Ogólnie pomysł jest dopiero w zalążku ale coraz poważniej o nim myślę i chciałbym, aby feedback również był poważny czy ktoś skusiłby się na takie pierogi. Oczywiście wykop miałby zawsze 15% zniżkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f42cdcee17b553ed4d376a2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[======..................................] 15% (36zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 19
  • Odpowiedz
OP: @Precypitat: Bardzo dziękuję za zaakceptowanie wpisu.
@Przegrywiarz: Dlaczego tak sądzisz? Wydaje mi się to dość ciekawy pomysł. Niektórzy jedzą sushi z ciał nagich kobiet.
@SzacunekLudziZPiwnicy: Z chęcią, testerzy by się przydali, jak mieszka w Warszawie to niech się odezwie.
@atteint: Badanie rynku w celu otwarcia biznesu, którego nie potrafisz pojąc jest dla Ciebie niepoważne? Niepoważne jest to, że żyjemy w XXI wieku, a tego rodzaju pomysł uważasz za niepoważny.
@LeVentLeCri: Jak kupisz pierogi na kolację i
  • Odpowiedz