Wpis z mikrobloga

Przebiła mi się dętka w #m365 , wiec
-2 godziny stracone na to gowno
-4 widelce do wywalenia
-5 trytytek jak wyżej
-#!$%@? niemiłosierny
-różowa która mi pomagała rozpłakała się bo krzyczałem żeby trzymała mocniej widelce podczas nakładania opony

Efekt:
-dętka ponownie do wymiany bo w trakcie zakładania opony uszkodziłem ja łyżką...
-również hamulec do wymiany bo jak zauważyłem ze opona się nie pompuje z nerwów jebnąłem hulajnoga o drzwi i się urwał

Wnioski końcowe:
-lepiej takie sprawy zostawić profesjonalistom, którzy znają się na temacie i są na tyle zdrowi psychicznie by nie rzucać sprzętem jak coś pojdzie nie tak ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#xiaomi ##!$%@? #hulajnogaelektryczna #zalesie
LewCyzud - Przebiła mi się dętka w #m365 , wiec
-2 godziny stracone na to gowno
-4 wi...

źródło: comment_1598208843GIkhubtlP6S6Hqczrkw6qk.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@LewCyzud: zamiast kupować te pełne gówno jak ci radzi mirek post wyżej kup 10 calowe opony Deli i dętki Amalibay. 10 calowe zakłada się tak prosto, że nie trzeba nawet narzędzi a Amalibay dętki są grubsze więc trudniej o przebicie/przetarcie.
  • Odpowiedz
@LewCyzud: jestem profesjonalistą ( wulkanizatorem) i raz juz robiłem takie gówno i na sam widok tego znowu #!$%@?ł bym cię za bramę razem z tym wytworem szatana. Nigdy więcej.
  • Odpowiedz
  • 0
@fstab: Problem jest taki ze mam kilka plomb w zębach ( ͡° ʖ̯ ͡°) Co z tego ze oszczędzi się na dętkach i ich wymianie jak wyda się 5 razy tyle u stomatologa
  • Odpowiedz
  • 11
Tyle razy ile zakładałem opony w rowerach, nawet szosa z oponą 23c nie sprawiła mi problemów, ale zakładanie tego gówna to jest tragedia. Gdyby nie ruskie forum to siedziałbym kolejne 3h na grzebaniu łyżkami i nożami a tak to 6 trytytek, 15 minut i cyk weszło + jakieś pół butelki pudru kosmetycznego ( _)
xadam4 - Tyle razy ile zakładałem opony w rowerach, nawet szosa z oponą 23c nie spraw...

źródło: comment_1598223868p26t3F8Wx50a45JCzzCblh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LewCyzud: wygląda jakbyś nigdy w życiu dętki nie zmieniał i obym miał rację, bo moja m365 już ponad 700km I na razie żadnego kapcia choć czasem sam się dziwię ze jeszcze nie jebła po tym jak jeżdżę

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@LewCyzud: Przy takiej tapecie i uwalonym parkiecie to każdego by szlag trafił - tapetka działa sama z siebie na nerwy, a uwalona podłoga sprawia wrażenie, jakbyś siedział w chlewie.
Usiadłbyś sobie w nornalnym pomieszczeniu, hulajkę na jakiś blat i by łatwiej poszło niż, jak zakładam, w kuckach w tym bajzlu, z hulajnogą na kolanie, jedną ręką trzymając widelec/łyżkę, a drugą hulajkę xD
  • Odpowiedz
różowa która mi pomagała rozpłakała się bo krzyczałem żeby trzymała mocniej widelce podczas nakładania opony

-również hamulec do wymiany bo jak zauważyłem ze opona się nie pompuje z nerwów jebnąłem hulajnoga o drzwi i się urwał


@LewCyzud: Idź się leczyć #!$%@? póki Cię jeszcze kocha i nie #!$%@?ła od agresywnego idioty.
  • Odpowiedz