Wpis z mikrobloga

Wykopki:
Wyglont nie ma znaczenia, hłopie, jaki bejbifejs, jakie zakola , o ty za jakieś blekpilowe bzdety opowiadasz xDDDDDDD po prostu bonć sobom i nadrabiaj braki w wyglondzie charakterem!! 1! Jak znajdziesz dobra pracę to będziesz szanowany!

Takze wykopki :
Haha ale beka, wygląda jak dziecko hihi, ja nie mogę haha, i to wiceminister ma być xD

#przegryw #blackpill #takaprawda #justwykopthings
Pobierz LajfIsBjutiful - Wykopki:
Wyglont nie ma znaczenia, hłopie, jaki bejbifejs, jakie za...
źródło: comment_1598206899NQ0rtFUJwnquKZC0wbCFlV.jpg
  • 39
@LajfIsBjutiful: Mało kto serio wierzy że wygląd nie ma znaczenia. Tylko jacyś ludzie o jakimś bardzo wyjątkowym dobrodusznym charakterze oraz niższe normiki którym kompletnie mózgi wyprano.
Wystarczy spojrzeć na te wszystkie bezbekowe memy o incelach. Zawsze są narysowani jako brzydcy, często łysiejący. Nigdy normik nie narysuje takiego jako fizycznie atrakcyjnego mimo że niby wygląd nie ma znaczenia.
@PeknietaMorda

>Wystarczy spojrzeć na te wszystkie bezbekowe memy o incelach. Zawsze są narysowani jako brzydcy, często łysiejący.


to mi zawsze mózg rozwala - że oni wyobrażając sobie typowego przegrywa, widzą dokładnie to samo, co my, ale nadal są przekonani, że wygląd nie jest ważny i wszystko można nadrobić byciem miłym i dobrą gadką.

jakiś kompletny brak refleksji i świadomości rzeczywistości.
@LajfIsBjutiful: częściowo masz rację, jednak uważam że gość mógłby pomyśleć nad tym co może zmienić w swoim wyglądzie, przecież wystarczy zmienić oprawki na bardziej normickie i lepiej się obciąć, bo teraz niestety wygląda trochę jak z innej epoki
@LajfIsBjutiful: bo to taka najprostsza rada po którym taki "doradzający" moze czuć się lepiej xD

Ktoś martwiący się tym jak wygląda: Ehhh nie jestem zbyt przystojny, a wszyscy patrzą na wygląd... Niefajny jest taki w sumie efekt halo i ocenianie wszystkich na bazie pierwszego wrażenia.
Doradzający Debil [DD]: Hehe co ty Mati hehe ludzie mają w dupie jak wyglądasz hehe sam nie jestem przystojny i co???? Nie narzekam hehe

i pyk,
@RoastieRoast: Jprdl, człowieku #przegryw jest jednym z największych tagów na wykopie, Białoruś ucichnie, to znów wróci na podium. Prawie każdy post dotyczący relacji skupia się na wyglądzie jako głównym czynniku utrudniającym ich zawarcie, #blackpill (0.5 tys obserwujących) jest poświęcony wyłącznie temu. Gdziekolwiek coś się pojawi o związkach, pojawiają się komentarze dot. wyglądu, zawsze, o każdej porze. A ty mi piszesz, że to bzdura, bo jakieś laski tego nienawidzą. Laski czyli kto,