Wpis z mikrobloga

#mecz #ligamistrzow

Nie uważacie, że żądania niestronniczego komentarza w finale LM, w którym Polak może przypieczętować tytuł piłkarza roku i zapewne polskiego piłkarza wszech czasów to jest po prostu polaczkowe #!$%@? się dla #!$%@?? Z tym narodem naprawdę jest coś nie tak. Wygrywa, przegrywa, jest chwalony, jest przechwalany, strzela, nie strzela, strzela z karnych - wszystko jest ŹLE. Włączcie sobie komentarz BT Sport jak gra angielska drużyna w LM, myślicie że nie ma stronniczości? Czy inne państwa i ich stacje TV mające mniej reprezentantów w wielkich drużynach unikają "stronniczości"? Ludzie którzy krytykują i próbują to podpiąć pod cechę narodową bycia cebulą, sami stają się memem, bo akurat większą cechą to jest ten kompleks #!$%@? się do wszystkiego i uważania, że wszyscy inni wokół są normalni tylko Polacy #!$%@? xD

Ludzie, mamy giganta jeżeli chodzi o najbardziej popularny sport na świecie i ambasadora kraju jakiego jeszcze nigdy nie mieliśmy (może poza papieżem). Bądźmy z tego dumni i nie czepiajmy się tego że Polacy chcą wspierać Polaka, nawet jako dziennikarze czy komentatorzy.

Pozdro i dobrego meczu!
  • 7
Nie uważacie, że żądania niestronniczego komentarza w finale LM,


@trayman:
Nikt się nie #!$%@? o stronniczy komentarz, tylko nieuzasadnione zachwyty nad Lewandowskim i usprawiedliwianie wszystkich błędów.
Też mu kibicuję, ale bez przesady, Robert mógłby zesrać się na boisku, a polscy komentatorzy zachwycaliby się nad jego niesamowitą celnością.
@trayman: ja chcę tylko że gdy coś siebie to się to powie, a nie chwali go za to że nie wiem, dobiegł do piłki. Mecz z Lyonem miejscami na TVP to był kabaret jakby to było w Korei północnej xD. Chwalić i komentować, ale jak ktoś nie trafia na pustaka czy mija się z piłką to też odpowiednio to skomentować
@trayman: > Włączcie sobie komentarz BT Sport jak gra angielska drużyna w LM
Może to będzie dla Ciebie szok, ale dzisiaj nie gra polska drużyna, tylko jeden Polak
@Rodjer: to samo było w latach świetności Bale w LM, czy nawet w piątek Interu w LE. Możecie nie kibicować Lewemu i macie do tego pełne prawo, ale robienie z tego ruchu narodowego bo komentator jest stronniczy bo kibicują Polakowi to lekka przesada.