Wpis z mikrobloga

@Hahaharry: Wow, 153, to można być niższa ode mnie, to już chyba jakiś karzeł.
I do tego alkoholiczka xD
Ciekawe kto z własnej woli dałby jej „tak” i zaczął rozmowę. Chyba tylko skończony desperat idiota xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Hahaharry: wydaje mi się że preferencje seksualne w tym opisie akurat są najmniejszym problemem.

@eskaj: No jak od 13 lat żegluje to musi mieć mocny łeb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@crazykokos za każdym razem jak patrzę na takie opisy to chce mi się odrobinę płakać. Fakt, że one robią takie opisy oznacza, że takie opisy działają. One są bardzo popularne i ich autorki mają setki spermiarzy. Smuci mnie to niemiłosiernie bo wiem co to oznacza dla mnie
  • Odpowiedz
@Cauchemar7: No mnie tez. Kobiety wybierają silnych, wysokich, maja jakieś wymagania a faceci- napisze ci typiara wprost ze jest alkoholiczka, ma jakieś problemy z sobą- to nic, i tak ma tabun chętnych
  • Odpowiedz
napisze ci typiara wprost ze jest alkoholiczka, ma jakieś problemy z sobą- to nic, i tak ma tabun chętnych


@crazykokos: bo mężczyźni szukają do ruchania, a kobiety albo potrzebują do stałego związku, albo też oszukują siebie że do stałego związku

Jak mężczyzna szuka do stałego związku, też drastycznie podnosi poprzeczkę
  • Odpowiedz
@Pink_Floyd: No faceci szukają do ruchania, wiec żadne standardy ich nie obchodzą?
Powiem Ci, ze jak ja szukałam kandydata na ons to szukałam tak samo jak do związku- ma być wysoki, silny, fajny. Ma być chadem, bo tylko z takim mam ochotę się bzyknąc. Nie z żadnym alkoholikiem czy coś xD
  • Odpowiedz
@crazykokos ostatnio na jednej grupce na facebooku laska zrobiła posta że laski miały pisać kogo chcą w ankiecie a mezczyzni mieli so nich pisać jak spełniają warunki XDD napisałem, że to nie ma żadnego sensu bo już były takie akcje, ksieżniczki do nikogo nie napisza, inteligentni mężczyźni przemyślą swoje szanse (80% członków grupki to mężczyźni) i nie będą mieli ochotę pajacować a kilku desperatów napisze do każdej niezależnie od tego co zaznaczała
  • Odpowiedz
@Pink_Floyd

Jak mężczyzna szuka do stałego związku, też drastycznie podnosi poprzeczkę


Gówno prawda. Tak robi co najwyżej jakaś mała elita która jest w stanie sobie pozwolić na to
  • Odpowiedz