Wpis z mikrobloga

@Tyraxor: jakieś uniwersytety w USA, Stanfordy czy inne Yale wrzucają wszystko na youtube, miliony ludzi na całym świecie korzystają, a w Polsce - autentyk - jeden typ z SGH straszyl wezwaniem ochrony na dziewczynę, która zrobiła zdjęcie jego pożal się boże slajdu. nie można było robić zdjęć, trzeba było przepisywać i zamiast słuchać jego gadki trzeba robić wyścigi i #!$%@?ć tony tekstu...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 302
@Tyraxor: Wszystko co jest finansowane publicznie powinno być dostępne za darmo, bo już w podatkach za to zapłaciliśmy.

Ile ja się narobiłem zdjęć z partyzanta udając się drapię albo inne chore akcje, bo gość się rzucał, że on książkę z tych slajdów pisze. ()

Śmiem twierdzić, że to on powinien zapłacić mi za zrobienie tej książki szybciej i ładniej. Pięć kolejnych roczników korzystało potem z mojego
@XXXpussydestroyer69: Ćwiczenia, laboratoria, prace zespołowe, i pomoc wykładowcy są prawie niedostępne poza uczelniami. Utrudnianie dostępu do materiałów edukacyjnych nie jest dobrą strategią. Nie bez powodu zachodnie uczelnie mają znacząco wyższy poziom. Jeżeli ktoś zdobędzie te same zdolności bez formalnego studiowania, to przecież jest ogromny zysk dla rynku, on prawdopodobnie zaoszczędził dużo czasu, i uczelnie mogą lepiej dysponować już ograniczonymi środkami.
za granicą jest, a u nas janusz wąsacz zacznie sie rzucac


@farmaceut: Tak #!$%@?, dokładnie tak jest i zaraz mi pokażesz linki do wykładów prawa na harvardzie. Nie?

OP się gówno zna i szerzy jakieś szczeniackie rewolucje. Żaden wytwór akademicki nie jest w domenie publicznej, bo nikomu by się nie opłacało. Po #!$%@? robić super wykład dla studentów, którzy płacą, skoro ten sam wykład mogą obejrzeć studenci jakiejś gównoszkoły bez płacenia?
w okresie 6 lat od tego jak dostalem sie na studia do teraz progi spadly z minimum 150pkt do 100pkt na stacjo. swietne.


@farmaceut: No i? Wyjaśnisz do czego pijesz? Teraz jest mniej chętnych na studia(demografia) więc łatwiej się na nie dostać i progi spadają, co do tego mają egzaminy wstępne?

Po #!$%@? robić super wykład dla studentów, którzy płacą, skoro ten sam wykład mogą obejrzeć studenci jakiejś gównoszkoły bez płaceni