Wpis z mikrobloga

@Estetykatopodstawa: twarz i reszta jest dodatkiem do głosu. Miałem znajomego, co prawda nie jakiś niski, ale brzydki z nadwagą. Za to głos miał iście radiowy, niski, głęboki. Po 5 minutach każda robiła maślane oczy.
@Prezespizzeri: #!$%@? opie to wszystko siedzi w twojej bani...
Ja w wieku 18 lat znalazłem pierwszy siwy włos na głowie (genetyka, będę jak gołąbek przed 40)
Moja różowa jest fryzjęrką i opy przychodzą i płaczą, że siwieją. #!$%@?, gorzej niż baby... Ja mam #!$%@? jajca na to. Bycie wysokim ma zalety ale bycie niskim też. Formę np. zrobisz w 3 treningi, a żeby wypełnić szkielet takiego byka 2m to już się
@Estetykatopodstawa: ja się przestałem przejmować wzrostem, jak sie zorientowałem, że przy wszystkich deformacjach mojego ciała na wzrost 168 już i tak nikt nie zwraca uwagi. Poza tym mam 15 lvl więc pewnie jeszcze urosnę no i jak mi kręgosłup wyprostują to też kilka cm wpadnie.
166 here. Generalnie jestem #!$%@? w jakieś sporty jak piłka nożna, więc jak graliśmy w technikum na inne klasy to ludzie myśleli że jestem jakimś totalnym frajerem i chcieli mnie faulować czy coś. Zawsze mieli WTF jak ich #!$%@? na ziemię i to uczucie jak ktoś większy ode mnie bał się do mnie podejść też było świetne
@M-ever: mam mam tyle co ty, lvl 16 i lekarz powiedzial że zeosły mi sie kości i jak już z kręgoślupa jeszcze urosne 2cm :/
Ci raczej jeszcze się nie zrosły więc pewnie urośniesz!!