Wpis z mikrobloga

halko mirosławy, czy ktoś wie czy da się w gównie zwanym garmin connect jakoś wymóc zsynchronizowanie ostatniej aktywności? Na zegarku wszystko ładnie zapisane a na tą śmieciową aplikację raz się prześle i zsynchronizuje a raz nie
#garmin #android
  • 7
@pieczk: masz w Connect w prawym górnym rogu strzałki, możesz też kliknąć w urzędzenie, które jest na górze, zaraz obok tych strzałek i wtedy pojawi się ekran urządzenia, gdzie prawie w prawym górnym rogu będą te strzałki. Ekran urządzenia też można wyświetlić wybierając "Garmin Devices" z hamburger menu. Sam zegarek po przytrzymaniu górnego lewego przycisku (ten od podświetlenia) ma wśród skrótów "Sync". Na dotykowym vivomove ta opcja jest w menu Phone
@kasa: @ShortyLookMean: jezus maria wiem że są "strzałki'' do synchronizacji i można to zrobić z poziomu aplikacji jak i zegarka tylko że GÓWNO to daje bo wszystko jest aktualne (kroki, tętno itd) ale samej aktywności nie mogę zsynchronizować a może dokładniej raz zsynchronizuje a raz nie
@pieczk: Andrzeju nie denerwuj się ( ͡° ͜ʖ ͡°) pytasz jak wymusić synchronizację to grzecznie podpowiadamy. Jak to nie działa, to polecam wziąć jakiś telefon na iOSie, tutaj takich problemów nie mam ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pieczk: a czy na pewno zakończyłeś tą aktywność? Tam trzeba zrobić Zapisz i Gotowe chyba, bez tego nie zsynchronizuje Ci aktywności