Wpis z mikrobloga

Powiedzcie prawdę! Wstyd wam się przyznać, że uwierzyliście w bajkę o "zabójczym wirusie" i teraz, żeby nie wyjść na idiotów drążycie temat i szczekacie na wszystkich i nazywacie "foliarzami" (o ironio) każdego, kto podważa waszą "wiarę" prawda? Nie musicie odpowiadać, wiem że to prawda. A wiecie skąd wiem? Bo żyję w kraju, w którym od początku położono lachę na tego wirusa, a propagandę o nim użyto tylko i wyłącznie do eutanazji starych ludzi, którzy obciążali system zdrowotny I NIKT MASOWO NIE UMIERA! Mimo braku dystansu społecznego, olewania masek i płynów dezynfekujących, a wszelkie powikłania po tej chorobie są porównywalne ze zwykłą grypą. Mit o zniszczonych płucach jest tylko po to by wzbudzać strach!
Pogrążacie się jeszcze bardziej a jednocześnie chcecie pogrążać ludzi wokół siebie.
Tak bardzo podobają wam się kagańce? To je noście ale nie każcie ich nosić innym - nie każdego na to stać! A przecież jesteście bezpieczni prawda?
Paranoicy, przyznajcie się że jesteście w błędzie, bo nigdy z paranoji nie wyjdziecie i będzie tylko gorzej, a wasz strach będą wykorzystywać tylko i wyłącznie przeciw wam.
  • 35
Stójcie na straży trole, stójcie :). Ja patrze na to wszystko z perspektywy, ja widzę. Sztuczki retoryczne na mnie nie działają. Kto mądry, wie że to bujda, na której bogaci stali się jeszcze bogatsi. wY ewidentnie pracujecie dla "swoich". Szerzycie propagande o "śmiertelnym wirusie", na który umarło promil ludzi. Ale ja szukam spisków? Same się pokazują, foliarze. Kaganiec wam na mordę! Najlepiej co 4h jak wam rekomendują. I obyście płacili z własnych
@Bartholomaeus: Ładną definicje z dupyś podał. Masz tu z wiki.
Paranoia is an instinct or thought process which is believed to be heavily influenced by anxiety or fear, often to the point of delusion and irrationality.
@stefan_pmp: Potrafisz tylko obrażać? :) Załapałem się, w styczniu kupiłem 30 akcji CDPR, biedaku, 1.5x przebicie. Wynegocjowałem lepsze stanowisko i wyższą płacę. A ty co? 30gr za wpis?