Wpis z mikrobloga

Powiedzcie prawdę! Wstyd wam się przyznać, że uwierzyliście w bajkę o "zabójczym wirusie" i teraz, żeby nie wyjść na idiotów drążycie temat i szczekacie na wszystkich i nazywacie "foliarzami" (o ironio) każdego, kto podważa waszą "wiarę" prawda? Nie musicie odpowiadać, wiem że to prawda. A wiecie skąd wiem? Bo żyję w kraju, w którym od początku położono lachę na tego wirusa, a propagandę o nim użyto tylko i wyłącznie do eutanazji starych ludzi, którzy obciążali system zdrowotny I NIKT MASOWO NIE UMIERA! Mimo braku dystansu społecznego, olewania masek i płynów dezynfekujących, a wszelkie powikłania po tej chorobie są porównywalne ze zwykłą grypą. Mit o zniszczonych płucach jest tylko po to by wzbudzać strach!
Pogrążacie się jeszcze bardziej a jednocześnie chcecie pogrążać ludzi wokół siebie.
Tak bardzo podobają wam się kagańce? To je noście ale nie każcie ich nosić innym - nie każdego na to stać! A przecież jesteście bezpieczni prawda?
Paranoicy, przyznajcie się że jesteście w błędzie, bo nigdy z paranoji nie wyjdziecie i będzie tylko gorzej, a wasz strach będą wykorzystywać tylko i wyłącznie przeciw wam.
  • 35
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: Przecież sam sie w klitce zakneblowałeś w strachu przed "śmiertelnym wirusem", o co cI chodzi? Czyżbyś się gubił w tym co piszesz i szukasz pomocy wśród swoich? ;)
  • Odpowiedz
Wiem czym jesteście, znam wasze sztuczki retoryczne. Mimo wszystko przy mnie, jesteście nic nie wartym gównem, które omijam szerokim łukiem, tak od was śmierdzi. "Lizneliście" trochę wytycznych od przełożonych i teraz stróżujecie, tak jak napisałem na wstępie. I za ile? 30gr? XDDD. Ja miesiąc w miesiąc wyciągam 20k, bo nie żyje w strachu jak wY i nikomu nie służę.
  • Odpowiedz