Wpis z mikrobloga

@Caracas a apka HBO na smart TV od LG nie działa jeśli masz samodzielną subskrypcję a nie część pakietu TV. Netflix za to wszędzie hula aż miło
  • Odpowiedz
@xqwzyts: Od jakiegoś roku można korzystać z obu rodzajów subskrypcji (przynajmniej u mnie działa). Natomiast apka jest koszmarna w obsłudze i filmy ciagle się rwą.
  • Odpowiedz
@wonsz4954 musiałbym sprawdzić. Pamiętam że miałem jak się zalogować bo potrzebowałem kodu który otrzymuje się jak HBO jest pakietem w satelicie. Jako samodzielny subskrybent nie miałem jak jej aktywować
  • Odpowiedz
Sam mam teraz netfliksa, ale wczesniej hbo i nie dosc ze hbo ma duzo mniej popularnych zajebistych seriali, to jeszcze przebija totalnie netfliksa z filmami. Prawda jest taka, ze netfliks sobie wyrobil marke duzymi serialami jak narcos itp. ale aktualnie jest sredni motzno.


@pi73r: bardzo delikatnie powiedziane, na 20 seriali N. 1 jest dobry, przy HBO proporcje są o wiele lepsze, tak jak piszesz, mimo że na HBO mniej seriali,
  • Odpowiedz
@biesy: niestety nie można. Nawet jak nie masz legalnych dochodów i będziesz z edkiem i krzykaczem złom rabował to i tak na wadze pojawi się gosciu z netflixa i swoja dole wezmie.
  • Odpowiedz
Jeżeli nie przestaniecie się dzielić to zarazicie się tym co starsze pokolenia. Wieczną nienawiścią do innych ludzi. Bez przerwy próbują nas zarażać i dzielić pomiędzy dwie partie. Teraz już nawet nie wiadomo kiedy to się dzieje. W nas młodych jest nadzieja
  • Odpowiedz