Wpis z mikrobloga

@maszy666:
Sam mam teraz netfliksa, ale wczesniej hbo i nie dosc ze hbo ma duzo mniej popularnych zajebistych seriali, to jeszcze przebija totalnie netfliksa z filmami. Prawda jest taka, ze netfliks sobie wyrobil marke duzymi serialami jak narcos itp. ale aktualnie jest sredni motzno.
  • Odpowiedz
@patchupdate:

pytanie zadane nie dla uzyskania odpowiedzi, lecz w celu skłonienia odbiorcy do przemyśleń na określony temat, podkreślenia wagi problemu; ewentualnie pytanie, na które odpowiedź jest oczywista.


Sugerujesz, że gdzieś tu jest postawione pytanie retoryczne?
  • Odpowiedz
@Maro88z: nie miałem tej przyjemności, korzystam tylko z odtwarzacza w przeglądarce i aplikacji na telefon, która może wysokich lotów nie jest ale spełnia moje oczekiwania
  • Odpowiedz
@p____w:
Czarnobyl xdd przehajpowany
Zeby tylko kilka wymienic: pan avila, zlote zycie, miasteczko wayward pines, klasyki jak carnivale, fargo, patrick melrose, uciekinierzy, w cieniu i moglbym tu wymienic dziesiatki nawet lepszych, tylko z pamieci jade.
  • Odpowiedz
  • 2
@biesy z tego co zrozumiałem to nie o anulowanie subskrypcji chodziło tylko wycofanie, znaczy, żeby mu kasę oddali

@Qbiik: koleś jest jakiś nie do końca sprawny, czy coś? Przecież mógł przejrzeć zawartość Netflixa przed zakupem pakietu - wtedy by nie płakał, że zawartość mu się nie podoba. Tym bardziej, że zarzuty pod adresem Netflixa o SJW/PC są znane od kilku lat. Czegoś takiego nie da się wybronić.
  • Odpowiedz