Wpis z mikrobloga

Siema mirki, zamierzam wymienić sprzęt na lost vape drone albo yihi x class, według was co jest lepszą opcją? Sam w tym trochę siedzę ale obecnie mam dylemat nad wyborem. Jest może ktoś kto użytkował któryś albo oba i poratował by opinniami?
( ͠° °)

#vape #epapierosy
  • 13
@VerteN1498: jak nie używasz TC to imo nie ma sensu. Mam obecnie sprzęt na yihi i UI jest dziwny. Miałem też 3 różne dna i tylko raz podpiąłem to pod kompa żeby się pobawić. Drone ma trochę lepszą jakość wykonania imo.
@SADhonda: Od roku robie w większym vape shopie. Nie ma nic bardziej irytującego niż 18 letni mentalny gimbus przechwalając się ze jego drag jest lepszy od moich sprzętów xD
@SOBEAR: dna używałem przez pół roku i bardzo mi się podobał, za yihi przemawia auto squonk ale nie znam tego systemu słyszałem ze jest irytująca i się tego obawiam
@marek-wozniak-750: pody to nie moja bajka ja wole raczej squonki ewentualnie
@VerteN1498: dla mnie to wygląda tak, że ten auto squonk to kolejna rzecz, która może się spieprzyć. Sam myślałem nad X, ale poczytałem opinie na reddicie i spasowałem. Do tego tak jak już pisałem, mnie na maxa wkurza obsługa sprzętów na yihi. Mega nieintuicyjny interface.